Plėvelių klijavimo mokymų dalyvė Erika: naujos patirtys motyvuoja ir įkvepia

Politikos mokslus studijuojanti Erika Vaičiūnaitė – viena iš plėvelių klijavimo mokymų dalyvių. Interviu ji atskleidžia, kaip ir kodėl nusprendė išmokti dekoruoti bei tamsinti automobilių stiklus ir kaip ji mokymų metu įgytas žinias pritaikė praktiškai.

– Erika, kaip sugalvojote imtis naujos veiklos? Ar pabodo politikos mokslai?

– Ne, politikos mokslai man labai patinka. Lygiai taip pat patinka ir naujovės, naujos patirtys bei galimybės save realizuoti. Mintis išmokti naujo amato kilo visiškai netikėtai – dabar net pati stebiuosi. Kai vieną naktį niekaip negalėjau užmigti, visai netyčia internete pamačiau vaizdo įrašą, kaip ant automobilių langų klijuojamos plėvelės. Tas procesas man pasirodė labai įdomus, keliantis didelį malonumą. Žiūrėjau vaizdo įrašus lyg užburta vieną po kito. Man patinka automobiliai. Taip pat patinka dizainas, esu kruopšti ir meniška. Pamąsčiau – kodėl gi nesiimti tokio amato man pačiai? Juk visa tai vienaip ar kitaip susiję su mano pomėgiais. Plėvelių klijavimas pasirodė kryptis, kur galėčiau save realizuoti.

– Kaip to siekėtė? Juk studijos reikalauja labai daug laiko…

– Tikrai taip. Kilo daug klausimų: nuo ko pradėti? Kaip klijuojama? Kaip tai daryti kokybiškai? Nusprendžiau susirasti daugiau informacijos, kur galėčiau išmokti profesionaliai klijuoti plėveles per santykinai trumpą laiką. Atradau mano gyvenimą iš esmės pakeitusius intensyvius plėvelių klijavimo mokymus “MASTER KLASS”, organizuojamus www.pleveles.lt profesionalų. Vos per kelias dienas įgijau tiek naujos patirties ir žinių, kad nekantravau imtis naujos veiklos.

– Kaip jums sekasi dabar? Ar realizavote save, dirbdama su automobiliais?

– Taip. Praėjus vos mėnesiui po mokymų jau turime darbui tinkamą aplinką – patalpas su garažu, taip pat reikiamus įrankius ir, žinoma, mokymų metu įgytas žinias. Mano didžiausias noras – atlikti darbą nepriekaištingai.

– Ar rekomenduotumėte plėvelių klijavimo kursus kitiems? Kokia Jūsų patirtis?

– Mano nuomone, mokymai labai profesionalūs. Kantriai aptariama kiekviena smulkmena, pradedant nuo to, kaip stovėti ar laikyti peiliuką. Nes, savaime supranatama, jeigu praleisi bent menkiausią žingsnelį, nieko nesigaus arba gausis blogai. Mokymuose kreipiamas dėmesys į visas detales, kantriai ir lėtai judama per visą plėvelių klijavimo procesą. Sulaukiau labai daug individualaus dėmesio ir puikių pamokų.

Esu drąsi, mėgstu imtis naujų dalykų. Todėl šie mokymai, jų metu įgytos naujos žinios ir įgūdžiai mane labai motyvavo. Gaila, paroje nėra pakankamai laiko įgyvendinti viską, apie ką svajoju. Bet esu pasiryžusi nuveikti labai daug.