Plėvelės nuo saulės: saugumui ir privatumui

Mūsų asortimento plėvelės nuo saulės klijuojamos įvairiais tikslais: reguliuoti šilumos srautus (vasarą mažinti karštį patalpoje, žiemą susigrąžinti šilumą į patalpą), pagal poreikį optimizuoti patenkančios šviesos gausą, mažinti blizgėjimą patalpoje, taip pat stilizuoti langus ir stiklo konstrukcijas. Plėvelė nuo saulės gali atlikti dar dvi labai svarbias ir šiai dienai itin aktualias funkcijas – kurti privatesnę ir saugesnę aplinką.

Plėvelės nuo saulės – privatumui

Privatumas šiandien tampa vis didesnė vertybė. Statybų projektai vystomi vis aktyviau, nenaudojamos žemės plotai sparčiai mažėja. Visa tai lemia vis mažėjantį atstumą tarp kaimynų. Todėl natūralu, jog daugelis vis dažniau svarsto apie galimybę susikurti jaukesnę ir privatesnę erdvę.

Plėvelės nuo saulės atlieka ne tik šilumos reguliavimo funkciją, tačiau gali pasitarnauti ir kaip puiki, privatumą užtikrinanti priemonė. Įvairios veidrodinės plėvelės, klijuojamos tiek ant pastato langų, tiek ant stiklinių terasų, kuria uždaresnes, intymesnes erdves, kuriose namų šeimininkai gali jaustis ramūs ir atsipalaidavę.

Veidrodinės plėvelės užtikrina, kad kaimynai ar praeiviai nematytų, kas yra pastato viduje, kas jame veikiama. Pastatas maksimaliai apsaugomas nuo kitų akių. Tai teikia ne tik privatumo, bet ir saugumo pojūtį.

Plėvelės nuo saulės – saugumui

Ant langų klijuojamos skaidrios plėvelės nuo saulės gali apsaugoti nuo žaibiškų vagysčių. Plėvele dengtą langą sunkiau išdaužti, todėl mažėja staigaus įsibrovimo tikimybė.

Didžiausią saugumą kuria skaidrios ir veidrodinės plėvelės duetas: veidrodinė plėvelė neleidžia pamatyti, ar patalpoje kas nors yra, arba kur yra padėti daiktai, o skaidri plėvelė saugo nuo greito įsilaužimo. Toks dvigubas plėvelių efektas užtikrina didesnį namų saugumą.

Plėvelės nuo saulės – komfortui

Įprasta manyti, kad plėvelės nuo saulės reikalingos tik vasarą. Tai netiesa. Plėvelės puikiai pasitarnauja ištisus metus, kurdamos jaukumą ir komfortą namuose.

Visos mūsų asortimento plėvelės  nuo saulės atlieka tą pačią funkciją – jos kokybiškai reguliuoja šilumos srautus. Vasarą plėvelės užtikrina, kad šilumos srautas keliautų į lauką, žiemą – priešingai – plėvelės dėka šiluma grąžinama į patalpos vidų. Plėvelės visuomet veikia šiluminio veidrodžio principu: šilumos srautas stumiamas ten, iš kur ateina. Vasarą patalpos saugomos nuo karščio, nes plėvelė atstumia į patalpas besiveržiantį šilumos srautą. Žiemą šildomų patalpų šiluma neišeina laukan, ji sulaikoma patalpos viduje. Toks plėvelių veikimo principas lemia malonią ir komfortišką namų aplinką ištisus metus.