Paslaugos

Mokymai

Galimybė pateikti kokybišką plėvelės užklijavimo paslaugą  yra ne mažiau svarbi jūsų verslo  sėkmės dalis, kaip ir plėvelė, kurią naudojate. Dėl šios priežasties AŠA siūlo išsamų automobilių stiklų tamsinimo  plėvele kursą ir pastovų  vėlesnį palaikymą dirbant.
Mes  vykdome teorinį ir praktinį ugdymo procesą, o  mūsų treneriai perteikia žinias  per žodinius pristatymus, praktines demonstracijas ir individualias praktines užduotis. Mokymus veda praktikas ir tarptautinę mokymo patirtį Europoje ir Azijoje turintis treneris.

Apie mokymų turinį trumpai:

  • 3 dienų išsami mokymo tamsinti programa, suskirstyta į 10% „teorijos“ ir 90% „praktikos“ treniruotes.
    Teorinio užsiėmimo metu instruktorius supažindina studentus su plėvelių tipais ir  struktūra, bei kaip efektyviai panaudoti rinkodaros medžiagą. Kiekvienam studentui nemokamai suteikiama ir rinkodaros medžiaga.
  • Praktinio montavimo mokymai apima plėvelės paruošimą, tirpalų maišymą, apipjaustymą, formavimą fenu ir galutinį užbaigimą.
    Mokymų metu studentai gauna pilną tamsinimo įrankių rinkinį, būtinų  darbui, be to, gali įsigyti ir papildomų įrankių iš labai plataus įrankių asortimento.
  • Visos plėvelės ir  kitos medžiagos yra įskaičiuotos į kiekvieno studento mokymo kurso kainą.
  • Kiekvienam studentui kiekvieną dieną bus patiekiami pietūs ir kava bei užkandžiai pertraukėlių metu.

Norėdami užsiregistruoti į mokymus, užpildykite užklausos formą arba skambinkite mums su telefonu 8-37 411566