Paslaugos

Mokymai

Galimybė pateikti klientams kokybišką plėvelės užklijavimo paslaugą  yra ne mažiau svarbi jūsų verslo  sėkmės dalis, nei plėvelė, kurią naudojate. Dėl šios priežasties AŠA siūlo išsamų langų plėvelių montavimo kursą, bei pastovų  vėlesnį palaikymą dirbant.
Mes  vykdome teorini ir praktinį ugdymo procesą, o  mūsų meistrai ir treneriai perteikia žinias  per žodinius pristatymus, praktines demonstracijas ir individualias praktines užduotis. Mokymus veda praktikai, turintys įmonėje ilgalaikę sėkmingo darbo patirtį.

Apie mokymų turinį trumpai:

  • 3 dienų išsami mokymo tamsinti programa, suskirstyta į 10% „teorijos“ ir 90% „praktikos“ treniruotes.
    Teorinio užsiėmimo metu instruktorius supažindina studentus su plėvelių tipais ir  struktūra, bei kaip efektyviai panaudoti rinkodaros medžiagą. Kiekvienam studentui nemokamai suteikiama ir rinkodaros medžiaga.
  • Praktinio montavimo mokymai apima plėvelės paruošimą, tirpalų maišymą, apipjaustymą, formavimą fenu ir galutinį užbaigimą.
    Mokymų metu studentai gauna pilną tamsinimo įrankių rinkinį, būtinų  darbui, be to, gali įsigyti ir papildomų įrankių iš labai plataus įrankių asortimento.
  • Visos plėvelės ir  kitos medžiagos yra įskaičiuotos į kiekvieno studento mokymo kurso kainą.
  • Kiekvienam studentui kiekvieną dieną bus patiekiami pietūs ir kava bei užkandžiai pertraukėlių metu.

Norėdami užsiregistruoti į mokymus, užpildykite užklausos formą arba skambinkite mums su telefonu 8-37 411566