SPAUDA ANT PLĖVELĖS

Plėvelės interjere atlieka daug skirtingų funkcijų. Jos gali atnaujinti, dekoruoti namų, biuro, viešbučio, kavinės interjerą, taip pat atskirti  erdves, „zonuoti”, suteikti patalpoms daugiau privatumo ir jaukumo. Plėvelės dažnai naudojamos patraukti dėmesį, išsiskirti, reklamuoti. Tam, kad plėvelių funkcija būtų dar efektyvesnė, siūloma spauda ant plėvelės.

Spauda ant plėvelės kiekvienai kliento vizijai

Ant plėvelių gali būti spausdinami logotipai, užrašai, ornamentai, raštai, nuotraukos ir pan. Kiekvienas individualus projektas priklauso nuo kliento poreikių ir siekių. Spauda atliekama tiek ant skaidrios, tiek ant matinės plėvelės. Norintiems daugiau privatumo, atskirti erdves, siūlomos matinės plėvelės su spauda. Tokiu atveju matoma tik spauda – nuotraukos, ornamentai, spalvos, neleidžiančios permatyti kiaurai. Vitrinoms, pertvaroms biuruose ar kitose patalpose dažniausiai naudojamos skaidrios plėvelės su spauda.

Spauda ant matinių plėvelių nėra tokia ryški kaip ant skaidrių plėvelių. Matinės plėvelės yra pralaidžios šviesai, o šviesa mažina spaudos ryškumą. Ant „balto šerkšno” spauda išlieka truputį ryškesnė.

Plačios panaudojimo galimybės skirtingiems tikslams

Spauda ant plėvelės naudojama kaip dekoras (namuose, biuruose, įvairiose viešose įstaigose), kaip reklama (parduotuvėse, kavinėse, grožio paslaugas teikiančiose įstaigose) ar kaip specialus žymėjimas, siekiant padalinti erdvę, atskirti (biuruose, kuriant darbo zonas, voniose). Plėvelės klijuojamos ant langų, stiklo konstrukcijų, veidrodžių, dušo kabinų, spintų ar kitų lygių paviršių. Spausdinama įvairaus dydžio, formos, spalvos spauda, tinkama tiek lauko, tiek vidaus sąlygoms. Uždėjus laminatą, plėvelės su spauda tampa atsparios karščiui, UV spinduliams, šalčiui, krituliams, purvui. Plėveles lengva prižiūrėti ir valyti.

Pasirinkus plėvelę su spauda, laimima keliskart. Spauda ant plėvelės yra vienas paprasčiausių ir efektyviausių būdų atskirti, išskirti, dekoruoti ir reklamuoti.