Plėvelės nuo saulės – geriausia vasaros investicija

Artėjant vasarai, apsauga nuo saulės tampa vis aktualesne tema. Šiltuoju sezonu nuo saulės saugome ne tik odą, bet ir patalpas. Ultravioletiniai saulės spinduliai kenkia pastate esančių daiktų kokybei: blunka užuolaidos, baldai, grindys, prekės vitrinose. Infraraudonieji, arba šiluminiai, spinduliai prikaitina patalpas, kartais net iki pavojingos ribos. Tai neigiamai atsiliepia pastate dirbančių / gyvenančių žmonių savijautai, sveikatai ir gyvenimo ar darbo kokybei. Kaip spręsti šias ir kitas su saulės poveikiu susijusias problemas?

Plėvelės nuo saulės yra pats praktiškiausias ir paprasčiausias sprendimas apsisaugoti nuo kenksmingų

UV spindulių, neleisti patalpoms įkaisti ir rasti geriausią saulės šviesos patekimo į patalpas balansą.

Plėvelės nuo saulės mažina karštį

Prikaitusiose patalpose sudėtinga dirbti ir apskritai būti. Tvankumas ir karštis vargina bei kenkia sveikatai, tad natūraliai kenčia ir darbo kokybė.

Plėvelės nuo saulės šilumos patekimą pro langą į patalpą sumažina net iki keturių kartų. Tad atitinkamai paruošus langus, vasarą galima mėgautis gaiva, gera savijauta ir sklandžiai vykdomais darbais.

Plėvelės nuo saulės gerina matomumą

Geras matomumas ir didelis patenkančios saulės šviesos kiekis yra labai aktualus kirpyklose, grožio salonuose, sporto klubuose ar net mokymosi įstaigose, kur reikia daug šviesos, kokybiško matomumo. Plėvelės nuo saulės neleidžia patalpoms kaisti, tuo pačiu nė kiek nemažina saulės šviesos patekimo į patalpas.

Biuruose, kur naudojami projektoriai, dirbama prie ekranų, atvirkščiai, saulės šviesa gali trikdyti darbą, akinti. Blizginimas, atsispindėjimas kenkia tiek akims, tiek darbo kokybei, todėl reikalingas geras sprendimas mažinti saulės spindesį. Tokiais atvejais siūlomos specialios akinimą ir blizgesį eliminuojančios langų plėvelės, išsaugančios gausų šviesos patekimą į patalpas.

Plėvelės nuo saulės – skirtingiems poreikiams

Klientai kreipiasi turėdami labai skirtingus poreikius. Vieniems reikalinga, kad į patalpas patektų daug šviesos, tačiau ji nebūtų blizgi ir patalpa nekaistų, kiti kreipiasi, norėdami apsaugoti patalpas ir jose dirbančiuosius nuo kenksmingų UV spindulių, tačiau nori išlaikyti patenkančios šilumos kiekį. Treti siekia maksimaliai sumažinti šilumą patalpose ir patamsinti patalpas.

Puiku yra tai, kad, naudojant plėveles nuo saulės, visi poreikiai gali būti įgyvendinti lengvai ir paprastai. Plėvelės nuo saulės veikia kaip ekvalaizeris, derindamas visus tris privalumus – šviesos patekimą, apsaugą nuo UV, apsaugą nuo šilumos – pagal individualius klientų poreikius.

Lyginant su kitomis priemonėmis, saugančiomis patalpas nuo saulės poveikio, plėvelės išsiskiria savo universalumu ir lengva priežiūra. Kondicionieriai reikalauja daug priežiūros, jiems reikalingas elektros maitinimas. Maža to, kondicionieriai neapsaugo nuo UV spindulių. Žaliuzės trukdo matyti, nesudaro reikiamo kontrasto, jos taip pat reikalauja priežiūros, kaupia dulkes.

Klientams siūlomos itin platus plėvelių nuo saulės pasirinkimas: skirtingos išvaizdos, stiliaus, skirtingų technologijų ir savybių, skirtingo efektyvumo.  

Vasarai ruošiamasi iš anksto

Siekiant maksimaliai gero rezultato, plėvelės nuo saulės klijuojamos iš lauko pusės. Tam reikalingos tinkamos oro sąlygos: nusistovėję +5 ir daugiau, be vėjo ir lietaus. Esant šalčiui, vėjui ar lietui, didėja tikimybė, kad klijuojama plėvelė nuo saulės atšoks.

Kaip taisyklė, šylant orams, plėvelių klijavimo paslaugos prireikia visiems vienu metu. Kviečiame vasarai ruoštis iš anksto! Plėvelės nuo saulės yra geriausia (ir vienkartinė!) investicija į gaivią, šviesią ir malonią darbinę ar gyvenamąją aplinką.