Plėvelių klijavimo kursai kiekvienam, norinčiam tobulėti

Tūkstančių apklijuotų  automobilų langų stiklų,  tiek pat  laimingų klientų ir tobulas plėvelių klijavimo technologijų išmanymas – tokia mūsų 30 metų… darbo metų patirtis. Šiandien šia patirtimi norime pasidalinti su visais, kuriems reikia ar kurie nori įgyti žinių apie plėvelių klijavimo ypatumus ir technikas.

Ką mes siūlome?

Organizuojame produktyvius trijų dienų trukmės individualius plėvelių klijavimo mokymus. Mokymus veda sertifikuotas tarptautinės klasės MADICO plėvelių klijavimo mokymo treneris Ovidijus Šiaudvytis, meistriškumo sėmęsis Jungtinėse Amerikos valstijose – naujų technologijų ir plėvelių gimtinėje. Profesionalus meistras sertifikuotus mokymus gali vesti bet kokioje pasaulio šalyje, besidominčioje naujausiais plėvelių gaminiais: Amerikoje, Norvegijoje, Prancūzijoje, Indijoje, Vietname ar Lietuvoje.

Plėvelių klijavimo mokymai – koncentruoti ir intensyvūs. Mokymų metu meistras labai atidžiai ir dėmesingai moko visų plėvelių klijavimo detalių: kaip teisingai pjauti, kur ir ką prispausti, kiek reikia kaitinti, kaip profesionaliai apklijuoti galinį automobilio langą pagal geriausias praktikas bei rekomendacijas ir t. t. Maksimalus individualus dėmesys lemia geresnį mokymų rezultatą.

Kas gali dalyvauti mokymuose?

Nesvarbu, koks Jūsų amatas ir kokia Jūsų patirtis klijuojant plėveles. Dalyvauti mokymuose gali visi norintieji. Intensyvūs individualūs trijų dienų mokymai padės Jums įgyti žinių apie plėveles ir jų panaudojimo galimybes, taip pat išmokti plėvelių klijavimo technikos.

Plėvelių klijavimo mokymuose dalyvavusi Katerina drauge su vyru vadovauja automobilių dažymo paslaugas teikiančioje įmonėje Danijoje. Neseniai pora nusprendė plėsti teikiamų paslaugų spektrą ir teikti ne tik dažymo, bet ir langų tamsinimo paslaugas. Dėl šių aplinkybių moteris turėjo per itin trumpą laiką išmokti naujo amato – plėvelių klijavimo. Iki tol apie plėvelių klijavimą ir automobilių langų tamsinimą Katerina nežinojo nieko. Pasibaigus intensyviems trijų dienų mokymams, Katerina naują darbą dirbti išvyko rami ir su dideliu žinių bei pasitikėjimo savimi bagažu.

Norite išmokti profesionaliai klijuoti plėveles ir Jūs? Kviečiame į efektyvius individualius mokymus su tarptautinės klasės meistru Ovidijumi Šiaudvyčiu. Su Jumis dalinamės tuo, ką mokame geriausiai.