Plėvelės nuo saulės – ir vasarai, ir šaltajam sezonui

Saulėtą vasarą, kai karščiai muša rekordus, o patalpose sunku net kvėpuoti, plėvelė nuo saulės yra pats geriausias pasirinkimas. Nesvarbu, ar tai namų, ar darbinė aplinka, plėvelė nuo saulės  puikiai sprendžia karščio ir šviesos problemas bei leidžia kokybiškai dirbti ar ilsėtis. 

Šiais metais plėvelė nuo saulės itin populiari. Ypač daug jos naudojama pastatuose su dideliais langais, kai  reikalingas maksimalus rezultatas. Savo klientams vasarą siūlėme tamsiausią  išorinę stiklų plėvelę, mažinančią karštį, patenkantį pro  langą 4 kartus.

Artėjant rudeniui, vis daugiau klientų mąsto apie šviesesnes  plėveles. Žinoma, niaukiantis dangui, lyjant lietui, norisi kuo daugiau šviesos ir jaukumo tiek namuose, tiek darbinėje aplinkoje. Vasarai einant į pabaigą, klientams siūlome tiek „gudriąją” 73 FG E , virš 70 proc. saulės šviesos laidumo plėvelę, išpildančią visus klientų lūkesčius: ji neblizga, maksimaliai praleidžia saulės šviesą ir optimizuoja šilumą, tiek klasikines metalizuotas , bet šviesesnes, iš išorės klijuojamas plėveles: Solar Grey 35 E bei  mūsų pasidižiavimą: Solar Bronze 35 E

Plėveles nuo saulės patariame rinktis  ir tiems, kurie mąsto ir apie šilumos grąžinimą į patalpą rudenį ar žiemą. Madico stiklų plėvelės veikia šiluminio veidrodžio principu: plėvelė šilumos srautą atspindi ten, iš kur jis eina. Vasarą šilumos srautas skverbiasi pro langą į pastato vidų, todėl plėvelė šilumą atspindi lauk. Rudenį arba žiemą,  kai patalpos šildomos, šiluma skverbiasi iš patalpos į lauką. Tuomet plėvelė šilumą atspindi atgal į patalpą.

Geriausias metas ruoštis rudeniui yra vasara. Esant geriems orams, labai patogu plėveles klijuoti iš išorės. Būtent iš išorės klijuojamos plėvelės teikia didžiausią naudą. Rekomenduojame rinktis 35 proc. ar šviesesnes plėveles nuo saulės.  Tai gali būti pusiau veidrodinė kaip ežero vanduo arba lengvai bronzinė plėvelė. Pastaroji ypatinga tuo, kad turi papildomą plastiko sluoksnį iš išorės. Šios plėvelės gamybos technologija išmėginta fabriko, gaminant saulės baterijas, kur ilgaamžiškumas ir patvarumas yra didžiausios vertybės. Pavyzdžiui, standartinėms plėvelėms suteikiama penkerių metų garantija, o papildomai sustiprintai bronzinei – net dešimties metų garantija. Ji itin ilgaamžiška, todėl klientų labai mėgiama ir vertinama. Beje, bronzinė plėvelė itin tinka klinkerio fasadams ar ten, kur naudojamas medis.