Paslaugos

Priekinio stiklo laminavimas

Nesvarbu, vairuojate žvyrkeliu ar lekiate greitkeliu, iš po ratų atskriejęs ir priekinį stiklą įdaužęs akmenukas gali pridaryti daug nemalonumų. Tačiau priekinio stiklo apsauga galite pasirūpinti iš anksto su skaidria priekinio automobilio stiklo apsaugine plėvele ClearPlex.

ClearPlex yra pirmoji ir vienintelė optiškai skaidri apsauginė plėvelė automobilių priekiniams stiklams.Patentuotas produktas saugo nuo pasitaikančių pavojų kelyje, ženkliai sumažindamas smulkių įdužimų ir įbrėžimų kiekį bei išsaugodamas nepriekaištingą stiklo būklę.

Garantuojame, kad plėvelė neatsilups, nepagels, neatsiras oro burbuliukų ar įtrūkimų. ClearPlex atspindi UV spindulius bei sumažina karštį automobilio salone. Dar vienas ClearPlex plėvelės privalumas – daug lengviau ir greičiau nuvalomas sniegas žiemos metu.

ClearPlex plėvelė yra termiškai formuojama ir pritaikoma prie kiekvieno automobilio priekinio stiklo linkio. Tokiu būdu sutvirtinamas ryšys su stiklu ir užtikrinamas skaidrumas.Kaip ir stiklas, ClearPlex yra atspari įbrėžimams ir kasdieniam dėvėjimuisi (taip pat ir stiklo valytuvams). Plėvelei suteikiama vienerių metų arba 20 tūkst. km garantija.

Įdomu tai, kad šios plėvelės privalumai išryškėja tuomet, kai reikia ją pašalinti. Vaizdas per priekinį langą bus toks ryškus, tarsi išvažiavus iš naujų automobilių salono. Plėvelę rekomenduojama keisti ankstyvą pavasarį, kai pažeme sklindantys saulės spinduliai ypač akina vairuotoją ir reikia maksimalaus skaidrumo.