Paslaugos

Plėvelių klijavimas

Langų plėvelės gaminamos iš plono daugiasluoksnio, optiškai skaidraus ir neiškraipančio vaizdo poliesterio. Jos ne tik taupo energiją, apsaugo nuo karščio, bet yra ir puiki apsauga nuo stiklo dūžio. Šios plėvelės gali būti išskirtinė stiklų ar stiklinių pertvarų dekoravimo priemonė jūsų namams.

 

Plėvelių klijavimas ir dekoravimas plėvele:
• Stiklų tamsinimas / tonavimas. Tamsinti langų stiklai – tai puiki apsauga nuo karščio. Jie užtikrina ir Jūsų automobilio ar pastato stiklų estetinį vaizdą.
• Stiklų šarvavimas plėvele. Apsauginės langų plėvelės yra nepakeičiamos visur, kur galimas įsilaužimo pavojus. Jos klijuojamos pastatuose, kur potencialūs sprogimai, ginkluoti apiplėšimai ir visos su tuo susijusios tiesioginės pasekmės: stiklo šukės, šukių padaryti pažeidimai (pradedant nuo materialaus turto sugadinimo iki fizinio asmens ar vaiko sužalojimo).
Beje, tokias plėveles itin mėgsta ir jaunos, vaikus auginančios šeimos. Jomis apklijuotos stiklinės pertvaros, durys ar kiti stikliniai paviršiai, dužimo atveju apsaugo vaikus nuo sužalojimo. Sudužęs stiklas nesubyrės vaikui virš galvos, o išliks prilipęs ant plėvelės.
• Stiklo dekoravimas plėvele. Užtikrina darbo erdvės privatumą, pagyvina ilgus bei nuobodžius stiklo koridorius ir suteikia gyvumo bei išskirtinumo interjerui.
• Stiklų matinimas plėvele. Tai idealus sprendimas tiems, kam irgi pabodo besipainiojančios, erdvę mažinančios ir dulkes renkančios žaliuzės. Jas puikiai pakeičia dekoratyvinės stiklo plėvelės. Be to, jūsų langų dekoro sprendimai bus originalūs!
• Stiklų ženklinimas plėvele. Standartinių raštų plėvelės– efektyvus ir nesudėtingas stiklų žymėjimo metodas. Tai greitas būdas diskretiškam ir gerai matomam stiklų ženklinimui.
• Reklama ant automobilių. Tai viena efektyviausių ir mažiausiai kainuojančių reklamos priemonių. Norimą žinutę kasdien pamato daugybė žmonių, o jums tai papildomai nieko nekainuoja. Automobilių ženklinimas– tai efektyvus įmonių prisistatymo būdas.