Atsiliepimai

Mus labai svarbi Jūsų nuomonė, kokia ji bebūtų. Savo atsiliepimus, pageidavimus rašykite mums el.paštu info@pleveles.lt

Labai nuoširdžiai dėkojame visai Jūsų įmonės komandai, kurie papuošėte mūsų vaikų darželio langus. Ypatingai dėkoju Aušrelei, už malonų bendravimą, kruopščiai sudėliotas detales nuo A iki Z. Ačiū vyrukams: Mindaugui ir Aretui, kurie puikiai susitvarkė su savo darbais.
Šiuo grožiu labiausiai džiaugiasi mūsų vaikučiai. Jūsų atliktas darbas džiugina ir praeivio akį- priverčia stabtelėti...
Linkime Jums puikių darbų, energijos, gražių idėjų, sveikatos, dirbant šį kūrybinį ir techninį darbą.

Rūta Galinskienė
Šakių rajono Sintautų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus "Vyturėlis" direktoriaus pavaduotoja ikimokykliniam ugdymui.

Pleveles.lt patenkino mūsų specifinius poreikius. Darbus atliko operatyviai - laiku ir kokybiškai. Rekomenduojame.

Edvinas
www.arvi.lt, Generalinio direktoriaus pavaduotojas

Pleveles.lt komanda mums tamsino vidines pertvaras bei langus, dėjo skiriamuosius ženklus skirtus neįgaliesiems. Visi darba buvo atlikti puikiai.

Remigijus
www.statrama.lt

Vidaus stiklines pertvaras dengėme spalvota plėvele su logotipu. Viskas buvo atlikta kokybiškai ir laiku. Rekomenduojame.

Eglė Lučinskienė
www.xplicity.com/

www.pleveles.lt mums klijavo fasado langus, duris specialia plėvele, kuri apsaugo nuo dūžių, o ofiso viduje tamsinome stiklines pertvaras. Likome labai patenkinti tiek paslaugos, tiek pačių produktų kokybe.

Saulius Stauskis
www.topocentras.lt, Plėtros projektų vadovas

www.pleveles.lt pasirinkome apklijuoti plėvele nuo saulės stiklinį terasos stogą. Labai pasiteisino. Tiek medžiagos, tiek paslaugos buvo atliktos kokybiškai ir galime drąsiai rekomenduoti kitiems, kuriuos vargina saulė ir karštis.

Rūta
www.incom.lt, Direktorė

Fasado klijavimo plėvele nuo saulės pasirinkome pleveles.lt, nes jie turi beveik 30 metų patirtį ir likome patenkinti savo pasirinkimu, nes tiek darbai, tiek aptarnavimas vyko sklandžiai.

Sergėjus Glušakovas
UAB “Chemsys”, Sandėlio vedėjas

www.pleveles.lt mums klijavo viduje esančias pertvaras ir kelis langus nuo saulės rūsyje. Darbai atlikti kokybiškai, esame viskuo patenkinti, nors ir teko mėnesį palaukti dėl matomai susidariusių eilių, bet buvo verta.

Skaistė Tirvienė
pnmaterials.com, HR manager

Mums reikėjo ant lifto šachtos stiklų užklijuoti plėvelę, kad paslėpti lifto kėlimo mechanizmus ir šiam darbui pasirinkome www.pleveles.lt komandą. Darbai buvo atlikti laiku, laikantis visų susitarimo sąlygų.

Linas
www.resteksa.lt, Projekto vadovas

Ofiso plastikinių langų tamsinimas nuo saulės su www.pleveles.lt komanda praėjo sklandžiai. Darbus atliko net šiek tiek ankščiau, nei buvo suplanuota. Esame patenkinti ir drąsiai galime rekomenduoti ir kitiems.

Stanislovas Mikolainis
www.xirgoglobal.com/lt, Lietuvos skyriaus vadovas, Lietuva

Mūsų įmonei yra labai svarbi maisto sauga bei darbuotojų saugumas, todėl vidaus pertvaras, stiklus, veidrodžius klijavome apsaugine plėvele, kuri apsaugo nuo dūžių ir likome labai patenkinti www.pleveles.lt darbuotojų kompetencija bei plėvelių kokybe ir apklijavimo darbais. Viskas vyko sklandžiai, ką sutardavome, tas būdavo laiku ir kokybiškai atlikta.

Ramunė Andraitienė
www.norvelita.lt, Gamybos ir kokybės vadovės asistentė

Siekiant užtikrinti privatumą biure, įmonės vidaus stiklo pertvaras norėjome padengti matine plėvele. Darbams atlikti pasirinkome www.pleveles.lt Viskas vyko sklandžiai, laikantis sutartų terminų. Vėliau prireikus papildomų paslaugų, buvo sutartas atlikimo terminas po mėnesio, bet pleveles.lt pasistengė ir tuos darbus atliko po dienos. Esame patenkinti ir drąsiai galime rekomenduoti kitiems.

Birutė Navarauskienė
www.softera.lt, Veiklos koordinatorė

Su www.pleveles.lt bendradrabiaujame jau ne vienerius metus ir tikrai bendradarbiavimą tęsime, nes jie turi platų paslaugų spektrą: nuo dizaino sprendimų iki apklijavimo plėvele langus, pertvaras, automobilius. Darbus atlieka laiku bei kokybiškai. Rekomenduojame.

Ramūnas Katkevičius
www.technogaja.lt/, CEO

Dėkojame pleveles.lt už ilgametę partnerystę, kuria esame labai patenkinti ir galime drąsiai rekomenduoti, nes jų aptarnavimas, darbų kokybė - aukščiausio lygio ir labai platus paslaugų spektras.

Romualdas Mažeiva
www.nevezis.lt, Chief engineer

Rekomenduojame pleveles.lt rinktis kaip ilgalaikį, patikimą partnerį, norint turėti kokybišką apsaugą nuo saulės, šilumos, UV.

Laura Beržinienė
www.lakameda.lt, Direktorė

Esame patenkinti www.pleveles.lt kokybiškai atlikta fasado apklijavimo paslauga. Darbai buvo įvykdyti laiku, laikantis visų sutartų sutarties sąlygų.

Darius Juodeška
UAB Tututis, gamybos vadovas

Ilgai užtruko, kita vertus gal labai skubėjo klijuoti, tai padarė broko, bet galutiniu rezultatu esame patenkinti.

Monika
UAB Solchema