Palyginkime skirtingas stiklų tamsinimo plėvelės rūšis automobiliams

Kadangi jau žinote daugelį keramikinių stiklų plėvelių automobilimas privalumų, palyginsime ją su kitomis rinkoje esančiomis langų tamsinimo plėvelėmis.

Dažytos plėvelės

Jos gaminamos poliesterio plėvelę padengiant dažais arba dažant klijus, kad būtų pasiektos tonuotos plėvelės savybės ir išvaizda

Tai yra prieinamiausias bei, ko gero, pigiausias būdas užtamsinti langus dėl to  statistinis LR automobilio savininkas ją renkasi  dažniausiai. Ši plėvelė sulaiko tik nedidelę dalį per langus patenkančios šilumos ir skirta daugiausia privatumo užtikrinimui, kai svarbiausia yra tai, kad būtų nematoma, kas yra salone.  Tai idealus pasirinkimas, jei Jums svarbu ne apsauga nuo įkaitimo ir plėvelės ilgaamžiškumas, bet privatumas.

Metalizuotos plėvelės  ir hibridinės plėvelės

Šiose plėvelėse esančios metalų dalelės atspindi šilumą ir padeda apsaugoti saloną nuo įkaitimo. Taip pat šios plėvelės, priešingai nei dažytosios, suteikia langams lengvo spindesio. Jos yra ilgaamžės ir praktiškos, spalva ir tamsumas eksploatacijos metu pakinta minimaliai.  Gerai ekaploatuojamos atspindinčios iki 43 % saulės šilumos jos yra pačios populiariausios tarp mūsų klientų. Tiesa, metalo dalelės, kurios atspindi šilumą, kiek blokuoja įvairius ryšio- GPS, Wi-fi signalus ir gali trukdyti sklandžiai naudotis išmaniaisiais prietaisais.

Karboninės (anglies) plėvelės

Šios plėvelės, kitaip nei metalizuotos, yra prislopintų spalvų, net šiek tiek matinės išvaizdos. Kadangi savo sudėtyje jos neturi metalų dalelių, įvairūs ryšio signalai sklinda puikiai ir šia savybe jos panašiausios į keramikines stiklų tamsinimo plėveles. Karboninės plėvelės sulaiko apie 40% infraraudonųjų spindulių, kurie įkaitina aplinką per stiklą, taigi jos neapsaugo salono nuo įkaitimo taip gerai, kaip keraminės. Visgi, jų suteikiama apsauga leidžia sumažinti kondicionieriaus naudojimo kaštus bei palaikyti palankesnį mikroklimatą salone. Dar vienas itin patrauklus jų bruožas – nesikeičianti ir neišblunkanti spalva, kaip tai nutinka su dažytomis langų tamsinimo plėvelėmis.

Taigi, šiuo metu rinkoje yra ne vienas langų tamsinimo plėvele pasirinkimas. Svarbiausia renkantis – žinoti, kokiu tikslu norite atlikti langų padengimą: ar svarbu tik privatumas, ar reikalinga apsauga nuo saulės, o gal norisi stiklus išlaikyti kaip naujus ilgesnį laiko tarpą? Jei abejojate, kviečiame pasitarti su specialistais ir išsirinkti savo poreikius labiausiai atitinkantį sprendimą.