Dažniausiai užduodami klausimai

Turite klausimų apie stiklų plėvelę? Norite sužinoti, kuri iš jų tinka jūsų namams ar verslui? Kokia problema dėl UV spindulių? Mes  girdime jūsų klausimus ir dar daugiau, todėl sukūrėme šį patogų DUK, kad galėtume suprasti, kodėl manome, jog profesionaliai sumontuota stiklų plėvelė yra puiki investicija tiek komerciniams, tiek gyvenamiesiems poreikiams. Jei norite sužinoti daugiau, tiesiog spustelėkite čia ir mes mielai atsakysime į visus jūsų klausimus bei sudarysime nemokamą sąmatą.

 

„Madico”  stiklų plėvelė yra permatoma plėvelė, pagaminta iš ilgaamžio  plastiko- poliesterio, kuri gali būti  papildyta metalo ar keramikos priedais, ir yra klijuojama tiesiai ant stiklo. Ji gali būti daugybės skirtingų kompozicijų, turinčių skirtingą poveikį stiklo optinėms ir mechaninėms savybėms.

Skaidrumo laipsnio pasirinkimas tikrai priklauso nuo jūsų ir galimybės skiriasi atsižvelgiant į poreikį. MADICO stiklų plėvelė yra įvairaus dizaino, spalvų ir tamsumų. Ji gali būti praktiškai skaidri, išsauganti vaizdą arba visiškai neskaidri- privatumui. Pavyzdžiui, kai klientai naudoja langų plėvelę saulės kontrolei, pasirinkta plėvelė suprojektuota taip, kad būtų patamsinta, bet permatoma. Mes mėgstame šį sprendimą palyginti su tuo, kad  pastatas dėvi tikrai puikius saulės akinius.

Viskas priklauso nuo Jūsų. Jei tikslas yra privatumas, galite pasirinkti tamsų MADICO plėvelės toną. Kai kas renkasi modelius, kurie gali suteikti geriausių rezultatų abiejuose srityse: privatume ir dizaine. Šviesesnei erdvei galite nuspręsti naudoti praktiškai netamsintą, neblizgų produktą, pavyzdžiui, 73 FG seriją, vieną iš mūsų mėgstamiausių. Galimybės praktiškai neribotos.

Ne visiškai. Tai yra viena iš ypatingų stiklų plėvelės savybių. Jos sukurtos kontroliuoti šilumą, apsaugoti nuo išblukimo ir akinimo – ir visa tai neužgožiant saulės šviesos. Pasitarę su mumis pasirinksite plėvelę, kuri suteiks jums pakankamą apsaugos nuo saulės karščio lygį, išlaikant komfortišką apšviestumą. Pavyzdžiui  plėvelė 73 FG  EXT,  tam yra puikiausias pasirinkimas.

Akinimas saulės  spinduliais gali būti didžiulis trikdis bet kuriose patalpose, o ypač darbo. MADICO  stiklų plėvelės gaminamos įvairių tipų, spalvų ir tamsumų tam, kad sumažinti saulės šviesos kiekį, patenkantį į patalpas. Tai lyg ir  akiniai nuo saulės jūsų langams ir dar vienas būdas, kuriuo MADICO  stiklų plėvelės sukuria patogesnę aplinką.

Taip! Tai yra viena iš priežasčių, kodėl vitrinų ar muziejų savininkai įsirengia stiklų plėvelę. Jos skirtos filtruoti kenksmingus saulės spindulius, įskaitant UV spindulius, tačiau  leisti  matomai  šviesai patekti į jūsų namus ar pastatą, arba saikingai  ją sumažinti, siekiant maksimalaus blukimo sumažinimo.

Vienas iš pagrindinių  MADICO stiklų plėvelės privalumų yra savybė sumažinti saulės spindulių kiekį, praeinantį pro langą. Šis saulės energijos atspindėjimas sumažina šilumos patekimą į patalpą ir gali padaryti kambarį gerokai vėsesnį; nuo 2-6 laipsnių šilumos..

Taip. Stiklų plėvelę galima sėkmingai pritaikyti bet kuriam šiuolaikiniam langui su stiklo paketu, įskaitant grūdintus stiklus ir stiklus su LOW-E danga.

Mums patinka Madico stiklų plėvelės poveikis ant užklijuotų stoglangių. Tai tikrai vienintelis dalykas, kuris gali padaryti stoglangį dar geresnį! Kadangi stoglangiai dažnai yra orientuoti statmenai saulės spinduliams, tai ir šilumos kiekis pro juos patenka maksimalus, todėl stiklų plėvelės poveikis būna ypač džiuginantis. Svarbu atsiminti, kad stiklų plėvelę stoglangiui reikia derinti  kartu su kvalifikuotu užklijavimu, ką galima užsakyti pleveles.lt.

Trumpas atsakymas: taip! Nuo 1992 m mes jau sumontavome stiklų plėvelę ant įvairiausių  langų ir stiklų. Nuo stoglangių iki lauko durų, nuo jachtų iki malūnsparnių, nuo medinių pirtelių iki šiuolaikinių dangoraižių. Mes galime pritaikyti mūsų Madico plėveles beveik bet kokios struktūros  ir paskirties stiklams. Tai netgi puikus pasirinkimas stiklo paketams ar grūdintam stiklui. Norite pamatyti įvairovę, kurioje dirbome? Peržiūrėkite mūsų galeriją.

Gera žinia ta, kad nereikia to daryti vienam. Patyręs pleveles.lt kolektyvas padės pasirinkti. Mes įvertinsime jūsų poreikius ir rekomenduosime tinkamą produktą, remiantis mūsų patirtimi ir gamintojo rekomendacijomis. Reikia pavyzdžių, kad galėtumėte geriau pamatyti galimus pasirinkimus? Mes jų taip pat turime.

Tik ne tada, kai ją montuoja profesionaliai apmokyti stiklų plėvelių montuotojai  pleveles.lt meistrai stengiasi darbą atlikti greitai ir kartu kruopščiai. Mes gerbiame jūsų turtą ir labai atsargiai klijuojame stiklų plėvelę, tiek privačiuose namuose, tiek komercinėse patalpose.

Tai puikus klausimas. Mes taip pat esame naminių gyvūnėlių mylėtojai ir kai kurie mūsų augintiniai yra išmokyti pranešti savo šeimininkams, kada jiems reikia eiti laukan. Laikui bėgant, stiklinėms durims, padengtoms plėvele, bus padaryta žala.  Tačiau yra sprendimas: „Pleveles.lt“ siūlo nematomą apsaugos  nuo naminių gyvūnėlių sistemą, kuri gali apsaugoti jūsų stiklų plėvelę. Turite klausimų? Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau.

Taip. Madico stiklų plėvelės yra efektyvus būdas sutaupyti pinigų sąskaitose už energiją. Tai pasakytina apie komercines ar gyvenamąsias patalpas, kuriose įrengtos ŠVOK sistemos. Stiklų plėvelės sumažina šilumos kiekį, patenkantį į kambarį vasarą, ir padeda išlaikyti šilumą žiemą.

Saulės kontrolės stiklų plėvelės blokuoja tik UV, o ne raudonus ir mėlynus spindulius, kurie reikalingi jūsų augalams augti ir žydėti. Kai kuriems augalams iš tikrųjų net geriau seksis augti su stiklų plėvele, pavyzdžiui, tiems, kuriems reikia mažiau šviesos. Subtiliems augalams irgi geriau tiks tamsinanti stiklų plėvelė, nei skaidrus stiklas, nes ji užtikrina stabilesnę temperatūrą bei padeda geriau išlaikyti drėgmę vazone.

Profesionaliai sumontuota stiklų plėvelė yra skirta likti ant stiklo nuolatos,  tačiau, pasikeitus patalpų paskirčiai ar pastato savininkui,  ją galima pašalinti, naudojant įrankius profesionaliam stiklų valymui, nepadarant žalos stiklui.