Projekto aprašymas

Apsauga nuo karščio ir akinimo įmonei UAB “ITAB Novena” Solar Bronze 35 E plėvele

UAB „ITAB Novena“  priklauso Švedijos įmonių grupei „ITAB Shop Concept“. Ši grupė yra viena iš didžiausių prekybinės įrangos gamintojų Europoje. Darbas grupėje, užtikrina plačias rinkas produkcijai, tačiau kartu reikalauja operatyvių vadybos sprendimų ir maksimalaus įsitraukimo į darbą. Tačiau kasmet, prasidedant šiltajam  sezonui, biuro darbuotojai jau kelinta vasara susidurdavo su varginančia problema- akinimas ir karštis nuo iš pietų pusės krintančių saulės spindulių.

Pasirinkusi išorinės plėvelės SOLAR Bronze Exterior 35 klijavimo paslaugą, kuri pasižymi išskirtiniu plėvelių rinkoje ilgaamžiškumu – garantinis laikotarpis jai yra 10 metų- įmonė rinkosi optimaliausią variantą apsaugos nuo saulės požiūriu – iš lauko užklijuota plėvelė 2 kartus sumažino karščio patekimą į patalpą, tuo pačiu praleisdama pakankamai šviesos. Kartu tai buvo ir ekonomiškai naudingiausias sprendimas dėl pastoviai stebimo darbo jėgos kainos kitimo, kadangi yra dvigubai ilgaamžiškesnė nei iki šiol buvusios kitos.

Unikalus apsauginės nuo saulės plėvelės storis – 80 mikronų110 mikronų su nuimamu apsauginiu sluoksniu ir „sputtered“ gamybos technologija, kai smulkiausios vario metalo- o jis suteikia plėvelei neutralų vario atspalvį- detalės yra sujungiamos purškimo būdu dar su skystu plėvelės pagrindą sudarančiu poliesteriu, ir ant viršaus užliejamas dar vienas papildomas storas plastiko sluoksnis maksimaliam ilgaamžiškumui užtikrinti, paimta iš saulės jėgainių elementų gamybos technologijos. Gamintojas: MADICO Inc. (JAV) , plėvelių versle nuo 1903 metų.