Projekto aprašymas

Apsauga nuo karščio įmonei UAB “Festo”

Apsauga nuo karščio įmonei UAB „FESTO“, kuri dirba Lietuvoje jau 27 metus ir teikia paslaugas Festo grupės įmonėms įvairiose pasaulio šalyse.

2018 metais įmonė įsikėlė į naujas 4500 kv m patalpas, kuriose įrengta 480 darbo vietų. Didelės erdvės buvo atskirtos mažai laidžiomis garsui stiklo pertvaromis aliuminio rėme, kurios našiam darbui užtikrinti buvo padengtos matinėmis plėvelėmis RT-Š su ornamentu. Darbų apimtis 260 kv m.

2019 metais įmonė žengė sekantį žingsnį darbuotojų darbo komfortui užtikrinti. Sparčiai besiplečianti įmonė Lietuvoje atlieka vis daugiau sudėtingų operacijų, kurioms atlikti reikalingi proaktyvūs ir atsakingi darbuotojai, privalantys dirbti optimalioje aplinkoje. Jau pirmais darbo metais naujoje vietoje 2018 metų nebūdingi lietuviškai vasarai karščiai tapo nemenku išbandymui, tad šiais metais jau pavasarį buvo imtasi spręsti problemą iš esmės ir vos tik leido meteorologinės sąlygos iš lauko pusės buvo užklijuota plėvelė  SOLAR GREY EXTERIOR 20. Būtent ši spalva susiliejo su fasade esančiais dažyto stiklo elementais, o maksimaliam karščio atspindėjimui pagal stiklo paketo struktūrą tiko tik iš išorės klijuojama plėvelė. Darbų apimtis 400 kv.m.