Balandžio 30-ąją dieną mūsų įmonė atšventė 30-mečio jubiliejų!

Tai didelė proga garsiai sušukti VALIO! Už viso kolektyvo pastangas, kurios atperka stabilumą krizių metu. Už nuolatinį norą tobulėti ir įgyvendinti visus tikslus. Už brandų amžių.
Žmonės sako, jog po trisdešimtmečio gyvenimas tik prasideda. Mes tam pritariame ir įmonės vardu sakome – esame naujiems, gražiems projektams, išrankiausiems klientams ir sudėtingiausiems sprendimams. Tik Klientų dėka esame tokie stiprūs ir motyvuoti.

Balandžio 30-oji – tai ne tik mūsų kompanijos trisdešimtiems metų jubiliejus, bet ir Tarptautinė stiklo plėvelės diena.
Sulaukti tokio brandaus amžiaus įmonei reiškia labai daug. Tai negęstančio veržlumo, profesionalumo ir tikėjimo savo darbu rezultatas. Už tai, kad darbas stiklo plėvelių srityje mums yra toks brangus ir mielas, dėkojame visai komandai ir savo klientams, kuriuos jau tiek metų džiuginame siūlydami ilgaamžišką aukščiausios klasės amerikietišką produkciją.

Na, o švęsti mūsų kolektyvas vyko į ištakų šalį – Čekiją.

Gimtadienio proga – kelionė į Čekiją

Jubiliejaus proga drauge su visu kolektyvu vykome į kelionę. Mūsų tikslas – aplankyti ir geriau pažinti Čekiją. Būtent šioje šalyje vykusioje statybų parodoje gimė mintis apie stiklo plėveles. Todėl ši kelionė mums, kaip stiklo plėvelių ekspertams, labai simboliška ir įkvepianti. Kaip nueinamas toks ilgas kelias? Kaip viena maža idėjinė sėkla subujoja gražiausiu savo pavidalu ir pavergia aplinką, šalį, pasaulį? Keliaudami po pavasarinę Prahą pasipildėme naujais įkvėpimais ir dar pozityvesne energija.

Įmonės prioritetas – stipri komanda

Mums, kaip įmonei, labai svarbi gera darbinė atmosfera, draugiški ir pasitikėjimu grįsti darbuotojų santykiai. Keliaudami Prahoje drauge su kolektyvu dalinomės prisiminimais, sėkmės istorijomis, drauge semėmis naujų patyrimų. Naujos komandinės patirtys kuria tvirtesnį ryšį, įkvepia, motyvuoja.

Ši šventė dar labiau sustiprino komandą, o turėdami stiprią, draugišką ir motyvuotą komandą, klientus džiuginsime dar ne vieną dešimtmetį.

Įmonės pasididžiavimas – aukščiausios kokybės stiklo plėvelės

Mūsų ilgametė praktinė patirtis rodo, kad įmonės sėkmę lemia ne tik puiki komanda, bet ir siūlomo produkto kokybė. Tiekdami ir montuodami klientams patvarias, aukščiausios klasės amerikietiškas stiklo plėveles, esame ramūs, kad klientai rezultatais džiaugsis labai ilgai.

Mūsų siūlomas asortimentas – itin platus: stilingos stiklo plėvelės dekoruoti, zonuoti, kurti privatumą, saugoti nuo karščio ir spindėjimo; stilizuotos, raštuotos, matinės, bronzinės stiklo plėvelės – bet kokiam interjero dizainui ir skirtingiems klientų poreikiams.