Apie mus

kas mes esame

Vadovavomės svarbiausia mūsų veiklos vertybe – dirbti tik su kokybiškomis plėvelėmis ir užtikrinti profesionalias paslaugas.

Profesionali   UAB “AŠA”  komanda pasiruošusi padėti išsirinkti tik Jūsų poreikiams pritaikytą plėvelę iš daugiau nei 200 plėvelių rūšių automobiliams, pastatams ar stiklo pertvaroms. Esame nedidelė, tačiau sėkmingai verslą nuo 1992 metų plėtojanti įmonė UAB „AŠA“. Nuo pat įsikūrimo  dirbame  su pažangiausius inžinerinius sprendimus plėvelių gamyboje taikančių amerikiečių gamintoju,  įsikūrusiu  vienoje saulėčiausių šalies vietų – Floridoje. Net  nuo 1903 metų šioje srityje dirbanti  kompanija MADICO taiko technologijas, kurių dėka  daugiasluoksnės plėvelės įveikia bet kokius fizikos dėsnius. Taip pat atstovaujame ir kitą JAV kompaniją SunTek.

Specialios plėvelės pastatams ir automobiliams padeda sumažinti energijos suvartojimą, kovoti su ultravioletiniais ir infraraudonaisiais spinduliais  ar užtikrinti saugumą. Daugumai plėvelių taikoma net 10 metų garantija.

Nuolat didiname plėvelių asortimentą, klijuojame jas ant automobilių, biurų ar individualių namų langų, dekoruojame ir ženkliname stiklo pertvaras, taip pat atliekame lateksinės plačiaformatės  spaudos darbus.

Esame regiono aktyvią verslo bendruomenę vienijančios organizacijos – Kauno pramonės ir amatų rūmų nariais nuo 1993 metų.

Palaikome atsakingą ir garbingą  verslą bei vertiname partnerių pasitikėjimą, todėl nuo pat Stipriausi Lietuvoje” finansinio patikimumo sertifikato atsiradimo prieš 10 metų, esame juo įvertinami kasmet.

<200

plėvelių rūšių

30 m.

patirties

iki 10 m.

garantija

Mitai

01

Stiklų plėvelės veikia tik vasarą

Stiklų plėvelė yra ištisus metus veikiantis produktas, kuris naudojamas kaip stiklo izoliatorius. Namuose ar įmonėje esantys stiklai paprastai sudaro 25% metinių šildymo ir aušinimo išlaidų. Stiklų plėvelė pagerina stiklų energetinį efektyvumą besikeičiančiais metų laikais, sulėtindama energijos perdavimą į stiklus ir iš jų. Tai sumažins ŠVOK sistemų apkrovos ir veikimo laiką, todėl turto savininkui suteiksite ilgesnį sistemos tarnavimo laiką ir sumažinsite komunalinių paslaugų sąnaudas.

02

Stiklų plėvelės yra neilgaamžės

Kai kas mano, kad laikui bėgant stiklų plėvelių efektyvumas ir skaidrus vaizdas išnyksta. Tačiau naudojant aukštos kokybės produktą ir tinkamai jį užklijavus, tai tiesiog netiesa. MADICO poliesterio stiklų plėvelės pasižymi atsparia subraižymui danga ir specialia klijų technologija sukibimui su stiklu, užtikrinančia, kad specifiniai reikalavimai, susiję su eksploatacinėmis savybėmis ir išvaizda, gali būti vykdomi ilgą laiką- 20 ar daugiau metų. MADICO stiklų plėvelės yra apsaugotos ultravioletinių spindulių inhibitoriais, užtikrinant, kad plėvelės ilgainiui nepasikeis. Be to, jų gamybai naudojamos medžiagos- pvz. metalai, lieka tos pačios spalvos visą gyvavimo laikotarpį. Praėjus šiam laikui, plėvelę, jei norima, galima lengvai pašalinti ir pakeisti nauja. Visos MADICO plėvelės yra valomos įprastais stiklų valikliais ir įrankiais. Mes, UAB „AŠA“, dirbame su stiklų plėvelėmis nuo 1992 metų ir esame savo srities ekspertais ir labiausiai patyrusia stiklų plėvelių klijavimo įmone Lietuvoje, o mūsų tiekėjas JAV- MADICO Inc.- gamina plėveles nuo 1903 metų. Mūsų įgytos žinios ir sukaupta patirtis nuolatos garantuoja klientui aukštos kokybės ir tvarų produktą. 5 ar 10 metų gamintojo medžiagų ir darbo garantijos paprastai patvirtina šiuos teiginius

03

Stiklų plėvelė padarys mano stiklus per tamsius

Per daugelį metų plėvelių asortimente daug kas pasikeitė. Prieš kelis dešimtmečius plėvelių tonas dažnai buvo gana tamsus, tad patalpos atrodė niūriai ir slegiančiai. Šių dienų stiklų plėvelės gali atrodyti priešingai- būti labai šviesios ir leisti daugiau natūralios šviesos patekti į patalpas, tačiau turės pageidaujamas šilumines savybes užblokuodamos saulės spindulių karštį, nelaikant jūsų tamsoje. Tačiau dažniausiai kuo tamsesnė plėvelė, tuo daugiau šilumos ir akinimo atsispindės. Kai kurios plėvelės yra labai šviesios ir beveik nematomos plika akimi. Padedami profesionalios stiklų plėvelių kompanijos galite pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkančią plėvelę. Jūsų stiklai nebus per tamsūs, nebent norite, kad jie būtų.

04

Stiklų plėvelės neveiksmingos

Dėl stiklų plėvelių jūsų pastatai ar transporto priemonės atrodo puikiai, be to, jos veikia gerai. Tačiau ne visi privalumai matoma plika akimi; plėvelės apsaugo jūsų investicijas į nekilnojamąjį turtą ar automobilius ir sumažina energijos sąnaudas. Kitas plėvelių pranašumas yra papildomo privatumo suteikimas. Tai daro jūsų patalpas ir automobilio interjerą mažiau matomą bet kokioms pašalinėms akims. Tinkama plėvelių rūšis taip pat palaiko jūsų erdvę vėsią ir patogią, tuo pačiu padeda sumažinti sąskaitas už energiją, kai nejungiate oro kondicionieriaus. UV spindulių blokavimas apsaugo jūsų namus ir transporto priemonės apmušalus, kilimus ir baldus, todėl audiniai neišblunka.

05

Visos stiklų plėvelės yra vienodos

Vienas iš labiausiai geidžiamų mitų apie stiklų plėveles yra tas, kad jos visos yra vienodos. Tai tikrai nėra taip; yra labai įvairių paskirčių, tipų ir atspalvių, be to, daugelis variantų yra pagaminti iš skirtingų medžiagų ir naudojami skirtingiems tikslams. Nors kaina visada yra svarbus veiksnys, tačiau nenorite rinktis plėvelės vien dėl to, kad ji yra pigiausia, kokią galite rasti. Nesvarbu, ar tai jūsų automobilis, ar namai, ar komercinis pastatas, turėsite rasti rūšį su tinkama kainos, matomumo, atspalvio ir saugumo pusiausvyrą. Mes, pleveles.lt galime padėti jums rasti geriausią variantą jums ir jūsų investicijoms. Susisiekite su mumis šiandien, kad suplanuotumėte susitikimą ir aptartumėte jūsų reikalavimus ir galimybes .