Sprendimai verslui

DSC 8193

 

SDG, švenčianti savo 15 metų jubiliejų, įsikėlė į naują 3,5 milijono eurų investicijų pareikalavusį pastatą, pritaikytą ir darbuotojų poreikiams, ir pagrindinei įmonės veiklai – mokymams. Šiuolaikiškame atvirų erdvių pastate iškilusią privatumo ir subtilaus patalpų atskyrimo pagal veiklos zonas problemą, dizainerė Evelina Baniulytė išsprendė poilsio zonoje įvesdama žalios spalvos gamtinį ornamentą į raudonai baltą  biuro aplinką, taip sukurdama  pusiausvyrą tarp darbo ir poilsio zonų. Darbų apimtis – 120 kv .   

DSC 8198DSC 8197

 

Audi salonas5

Oficiali „Audi“ „Volkswagen“ ir „Seat“ atstovė Lietuvoje bendrovė „Autojuta“ Kaune atidarė moderniausius „Audi“ namus Baltijos šalyse. Pagal gamintojo taikomus reikalavimus suprojektuotas bei vokiškomis statybinėmis medžiagomis įrengtas šiuolaikiškas automobilių pardavimo ir priežiūros kompleksas išsiskiria ir savo ekspozicijoje stovinčiais „Audi Sport“ ženklo modeliais.  Anot įmonės atstovų, dabar jie gali užtikrinti, kad naujausius modelius apžiūrėti ir nusifotografuoti panoręs automobilių mylėtojas Kaune atras tą patį unikalų stilių kaip ir Niujorke ar Pekine.

Atliktas 50 kv. m. stiklo pertvarų dekoravimasirženklinimas specialiai išpjaustyta plėvele.

audi salonas1 1024x576Audi salonas2 1024x576Audi salonas3 1024x576

Kūdikių SPA – modernus, naujausia švitinimo ultravioletiniais spinduliais įranga aprūpintas baseinas yra pirmas toks Kauno mieste ir pritaikytas mažyliams bei būsimoms mamoms, nes baseino vandens švarai taikomi itin aukšti higienos reikalavimai – vanduo valomas visą parą.

Interjere erdves skiria skaidrios pertvaros, todėl susidurta su privatumo problema. Pasirinkti virš meldų skrendančios gervės motyvą padiktavo patalpų paskirtis, o šiuolaikiškos mėlynos spalvos minkštieji baldai dar labiau sustiprino vandens ir dangaus mėlio motyvą. Medžiaga – balto šerkšno plėvelė, apimtis 20 – kv.m.

20170125 144358 Copykudikiuspa

 

2016 lapkričio 1 d. užbaigta prekybos ir pramogų centro„Mega“rekonstrukcija. Plėtros metu buvo atlikti ir senųjų erdvių patobulinimo darbai. Viena iš užduočių buvoapsaugoti akvariumą – vieną  iš TOP 10 didžiausių pagal aukštį pasaulyje akvariumų nuoper didelio UV kiekioir palengvinti jo priežiūrą. Tam ant patalpos, supančios akvariumo erdvę, stogo stiklų buvo užklijuota speciališviesą sklaidanti plėvelė, 54 proc. sumažinusi UV spindulių patekimą ir sulėtinusi greitą dumblių bei augmenijos vystymąsi. Projekto trukmė 2 mėn., darbų apimtis – 970 kv.m.

MEGA2016 1024x768mega2 1024x768

Prekybos mėsos produktais tinklas iškėlė užduotį – sukurti parduotuvių interjero projektą, siekiant atnaujinti įmonės prekybos erdvių stilių: Vilniuje – 29 kv.m, Augustave ( LR) – 69 kv.m., Grajeve  – 40 kv. m . Projekto autorius: arch. Andrius Tarutis.

Užsakovo užduotis – dizainą kurti su stiklu ir grafika, spausdinama ant stiklo plėvelės. Buvo pabrėžta, kad užsakovas norėtų, jog idėja būtų išpildyta firmine logotipo salva – oranžine.  Buvo pasirinkti ypač dideli stiklo plotai, kad ir grafiniai sprendimai sudarytų kuo didesnį įspūdį. Individualiam išpildymui  parduotuvių  interjeruose buvo maksimaliai išnaudota oranžinė spalva, kuri tapo naujojo įvaizdžio atspalviu, o stiklo blizgesys sukūrė prabangios ir švarios erdvės įspūdį bei tuo pačiu vizualiai padidino mažas prekybos salių erdves.

Spauda ant plėvelėsSpauda ant plėvelėsSpauda ant plėvelės

Metalo apdirbimo gamykla „NOVAMETA“  po persikraustymo  į naujas, erdvias 3700 kv. m. ploto  patalpas kreipėsi su problema: kaip sumažinti darbuotojų akinimą saulės spinduliaisbei karštį, patenkantį pro stoglangius?

Sprendimas buvo rastas parinkus maksimaliai atliekančią šias funkciją plėvelę SUN-GARD  RLWO 150 S 15,  pagamintą ypatingu metalo liejimo ant poliesterio plėvelės būdu. Ši plėvelė pasižymi dideliu laidumu šviesai, tuo tarpu karštį atspindi 94 procentais.

Plėvelės nuo karščioPlėvelės nuo karščioPlėvelės nuo karščioPlėvelės  nuo saulės

Prekybos įmonė „LA FORESTIERE DU NORD“  Parc des Bois Brûlés - IGNY - Prancūzija. Problema:akinimas saulės spinduliais ir alinantis karštis. Įstiklintas aliuminio  langų  fasadas yra orientuotas į pietinę pusę, tad anksti prasidėjęs šių metų pavasaris privertė operatyviai spręsti normalių darbo sąlygų užtikrinimo problemą.  Panaudota  70 kv.m.neutralaus atspalvio plėvelės  RLW 150  SILVER 15 DPS SCR,  kuri užklijuota ant stiklosumažino karščio patekimą į patalpas 55 procentais.

Stiklų plėvelėsStiklų plėvelėsStiklų plėvelėsStiklų plėvelės

UAB DOJUS Agro žemės ūkio technikos gamintojo JOHN DEERE (JAV)  atstovas Lietuvoje kreipėsi dėl 5430Ii serijos savaeigio pukrštuvo kabinos užtamsinimo. Problema: Parenkant tamsumą reikėjo atsižvelgti į 2 faktorius. Pirmas- tai , kad akinimas saulės spinduliais  yra vienas iš didžiausių trikdžių, dirbant laukuose pavasarį, nes saulė dienos bėgyje juda žemai virš horizonto. Antras - buvo tas, kad žemės ūkio darbai yra dažnai atliekami po 12 -16 valandų per parą, tad turėjo išlikti pakankamas matomumas ir prieblandos metu.  Sprendimas.  Panaudota pusiau metalizuota plėvelė Black Pearl  HP 32, kuri  praleidžia 33 procentus saulės šviesos. 

Stiklų tamsinimasPlėvelės nuo karščio

Įrenginėdama naujas patalpas, kompanija UAB  „CRAFT Bearings" siekė atskirti patalpas stiklo pertvaromis ir tuo pačiu dekoruoti patalpas bei suteikti privatumotam tikroms zonoms, pavyzdžiui, atskiriems kabinetams. Tam puikiai tiko dekoratyvinės plėvelės. Išmatinės plėvelės buvo išploteriuoti įvairūs dekoratyviniai gamtos motyvai, puikiai derantys naujose patalpose. Esant skirtingam pageidaujamam privatumo lygiui, buvo taikyti įvairūs sprendimai: nuo matinių raštų skaidriame stikle, iki plonų, skaidrių ornamentų dideliamematinės plėvelės plote. 

Dekoratyvinės plėvelėsStiklų dekoravimasStiklų dekoravimasStiklų dekoravimasStiklų dekoravimas

 
 

2013 birželį Palangoje duris atvėręs naujasis didžiausias 198 kv.m prekybos centras mieste RIMI buvo suprojektuotas siekiant padaryti parduotuvės pastatą išskirtiniu. Šiuolaikinio pastato įspūdį sustiprino apdailoje panaudoti medžių motyvai, taip pat stiklinė siena, kuri suteikė statiniui lengvumo.  Pro skaidrius stiklus sklindanti saulės šviesa grėsė  problema - pertekliniu saulės šilumos kiekiu. Sprendimas: užklijuota 198 kv. m šilumą atspindinčios eksterjerinės  plėvelės  SUN-GARD  RLWO 150 S 15, kuri ne tik  80 proc. sumažino šilumos patekimą į patalpą, bet ir sukūrė veidrodinį paviršių, kuriame, tarsi įgyvendinant kūrėjo sumanymą, atspindintys beržai pratęsia medžio motyvą, naudotą patalpose.

 

.Veidrodinės plėvelėsVeidrodinės plėvelės

 

Veidrodinės plėvelėsVeidrodinės plėvelės

 

 

Stambaus tarptautinio verslo parko „GARIŪNAI“   naujame moderniame prekybos pastate numatytame stikliniame lifte šachtos stiklai turėjo atitikti reikalavimus saugiam stiklui pagal LST EN 12600:2003 .  Naujai statomam pastatui plėvelių klijavimo darbai buvo atlikti  po  lifto šachtos montažo darbų. Pagrindinė funkcija - apsaugoti daugiatūkstantinį  darbuotojų ir lankytojų srautą  vidinėje 40000 kv.m ploto pastato erdvėje bei  lifto keleivius.  Tuo tikslu buvo  užklijuota 184 kv.m skaidrios neiškraipančios vaizdo  apsauginės nuo sužalojimo šukėmis plėvelės GG 700 CL 90

Apsauginės plėvelėsApsauginės plėvelės

2013 m.  kovą  statybų  organizacija kreipėsi  dėl kompleksinio sprendimo vidaus stiklams  naujai įrengiamame 7 aukštų  biuro pastate Kaune.  Pagrindinis užsakovo reikalavimas buvo atskirti  darbo vietas viena nuo kitos, tačiau,  priklausomai nuo patalpos paskirties, buvo numatytas skirtingas privatumo lygis. Tad plėvele  klijuojama  buvo nuo minimalaus stiklų ženklinimo darbuotojų ir klientų saugumui – tik logo, išploteriuotas iš plėvelės iki  visiško darbo vietų atskyrimo, išlaikant tą patį įmonės logotipo motyvą, tačiau varijuojant jo atlikimą: vienu atveju buvo išpjaunamos tik raidės, kitu atveju – visame stiklą dengiančiame plėvelės plote kiaurai išpjaunamas  logotipas. Kai kuriose patalpose išgauti maksimalų privatumą, plėvelė buvo klijuojama abipus stiklo, pvz., tualeto patalpose.  Viso užklijuota 780  kv.m stiklo ir paženklinta 660 m. stiklo pertvarų  Pastato I a. vestibiulyje lenkto stiklo plastiką  sustiprino pasikartojantis įmonės logotipo motyvas, įkvepiantis daugiau dvasios ir jaukumo šaltam stiklo blizgesiui.  Be to,  papildomai apsaugai  ant lenktų grūdintų stiklų  buvo užklijuota  104  kv. m plėvelės GG 700 CL 90 pagal EN 12600 reikalavimus.   

UAB AŠA interjero plėvelėsInterjero plėvelės

Interjero plėvelėsInterjero plėvelės

 

 
 

 

 

Naujame KMU bibliotekos pastate numatytame stikliniame lifte šachtos stiklai turėjo atitikti reikalavimus saugiam stiklui pagal EN  12600.  Naujai statomam pastatui plėvelių klijavimo darbai buvo atlikti  stiklo gamintojų  patalpose dar iki  šachtos montažo darbų. Be pagrindinės paskirties - apsaugoti bibliotekos lankytojus ir lifto keleivius, plėvelė suteikė  papildomą vertę, kadangi jau gamybos stadijoje lifto montuotojai galėjo jaustis  daug saugiau, nei montuojant stiklus be plėvelės.  Tuo tikslu buvo  užklijuota 120 kv.m skaidrios neiškraipančios vaizdo  apsauginės nuo sužalojimo šukėmis plėvelės GG 700 CL 90.

Statoil degalinėje šilumą atspindinti plėvelė iš Plėvelės.lt  Statoil degalinėje šilumą atspindinti plėvelė iš Plėvelės.lt

 

2012 degalinė Statoil, šalia Kalvarijos, susidūrė su problemine situacija: pastato orientacija į pietryčius yra dėkinga pagrindinio klientų srauto atžvilgiu, tačiau patalpose dėl saulės kaitinimo tirpsta šokoladai ir kitos prekės. Būtina sąlyga, kad plėvelė su maksimaliomis šilumos atspindėjimo savybėmis neturėtų veidrodinio efekto, t.y., kad degalinės lankytojai matytų prekes per degalinės vitrinas. Buvo panaudota unikali pagal savo sudėtį ir savybes IQue plėvelė 73FG, kuri visomis savybėmis atitiko kliento pateiktus reikalavimus.

 

2012 m.

Naujose patalpose įsikūrusi įmonė nusprendė dalį ploto išnuomoti. Tad stiklo pertvaromis atskirtus nuomininkų kabinetus pageidavo  visiškai izoliuoti nuo įmonei priklausančių kabinetų.

Pagrindiniai reikalavimai - padaryti tai estetiškai ir koridoriuose neprarasti pro langus sklindančios dienos šviesos.

Sprendimas - interjero plėvelės.

 

Pleveles.lt žalgirio arenoje Pleveles.lt Impuls sporto klube

2011 m.

„Žalgirio arena“ kreipėsi dėl sprendimo apsaugos posto darbuotojams.

Reikalavimai – sprendimas, kad apsaugos darbuotojas nepastebimai galėtų stebėti ir kontroliuoti pro arenos tarnybinį įėjimą judančius žmonių  srautus .

Sprendimas - plėvelė RLW B150 Optivision Reflective 05.

 

Apsauginės plėvelės geležinkelio stotyje UAB AŠA apsauginės plėvelės

2011 m.

AB Lietuvos geležinkelių rekonstruojmas Kauno geležinkelio stoties pastatas.

Reikalavimai – interjero stiklai privalo atitikti EN 112600 saugos reikalavimus.

Sprendimas - visi stiklai, prie kurių gali prisiliesti žmonės, buvo padengti plėvele GG 400 CL 90. Paprastam stiklui ši plėvelė suteikia  triplekso efektą, t.y. smūgio atveju stiklo šukės lieka prilipusios prie skaidrios ir standžios plėvelės GLASS-GARD.

Ūkio banke apsauginės plėvelės   Ūkio banke apsauginės plėvelėsStiklų dekoravimas plėvele

2012 m. 

AB Ūkio banko pastatas.

Reikalavimai -  suteikti daugiau privatumo už stiklo pertvarų naujai suformuotose darbo vietose įkurdintiems darbuotojams.  Be to, smūgio atveju stiklas privalo atitiktų saugiam stiklui keliamus reikalavimus pagal ES 12600 direktyvą. Ši direktyva reikalauja, kad grūdinto stiklo dūžio atveju šukės nepažirtų kaip giljotinos efektą sukelianti  stiklo lavina.

Sprendimas - pagal kliento pageidaujamą ornamentą išpjaustyta  balta matinė plėvelė NRW 200 Matte ir skaidri apsauginė stiklų plėvelė  GG 700 CL 90.

2012 m. 

Druskininkų savivaldybės biblioteka.

Problema -  per į saulėtąją pusę orientuotus skliautinius stoglangius į patalpą  patenka per daug saulės šilumos. Nepakeliamas karštis kėlė diskomfortą bibliotekos lankytojams, dėl patalpoje tvyrančio karščio personalo  darbo salygos neatitinko higienos normų.

Sprendimas - iš lauko pusės ant stiklų užklijuota eksterjerinė plėvelė SUN-GARD  RLWO 150 S 15  80% sumažino šilumos patekimą į patalpą ir panaikino tiesioginį akinimą saulės spinduliais.

 

 

 

Kontaktai

UAB „AŠA”
Partizanų g. 17, LT-49476, Kaunas

Darbo laikas: I-V 8:00-17:00

Koordinatės navigacijai: 54.918402 23.952654

 

 

Tel.: + 370 37 411566.
Faksas: + 370 37 410820.
Mob. tel.  +370 620 41 726
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Bendraukime:

Profesionalių interneto svetainių kūrimas Viešasis kalbėjimas