Šiuolaikiniuose pastatuose ribas tarp interjero ir eksterjero ištirpdė nuo lubų iki žemės visą pastato perimetrą juosiantys langai. Stiklo šarvavimas arba kitaip – stiprinimas plėvele GLASS-GARD, tapo viena pagrindinių stiklų apsaugos priemonių.

300 mikronų storio poliesterio GLASS-GARD plėvelė leidžia operatyviai ir nepastebimai įrengti estetišką apsaugą langams. Svarbu pabrėžti, kad plėvelė skirta apsaugoti ne stiklus ar stiklo paketus, bet už jų esantį turtą. Bandymais nustatyta, kad užklijavus plėvelę GLASS-GARD, stiklo skilimo rizika sumažėja 3 kartus.

Apsaugos sutartyje numatytos kritinės 5-7 minutės, per kurias į saugomą objektą privalo atvykti ekipažas, dažnai būna pakankamas laikas pasisavinti garso bei vaizdo aparatūrą, kompiuterį ar brangias ir lengvai realizuojamas prekes iš vitrinų. Stiklų šarvavimas plėvele neleidžia įsilaužėliams žaibiškai patekti į patalpas, o netikėtumo efektas, kurį sukelia nesudužęs stiklas, neretai būna kritines minutes taupantis faktorius.

Pagrindinis stiklų šarvavimo plėvele privalumas yra tas, kad net ir skilęs stiklas lieka savo vietoje ir kritiniu metu neleidžia patekti į patalpą. Po smūgio ypač stiprūs klijai išlaiko šukes prikibusias prie plėvelės. Laikui bėgant, plėvelės klijai difunduoja į stiklą ir prikibimas dar sustiprėja.


Yra bent 3 priežastys, kodėl stiklų šarvavimas plėvele GLASS-GARD visada atliekamas iš patalpos pusės arba stiklo paketo viduje:

1.     Smūgio į stiklą ar stiklo dužimo keliamas triukšmas – patalpų savininko sąjungininkas, atkreipiantis atsitiktinių praeivių ar kaimynų dėmesį į bandymą įsibrauti į patalpą.

2.     Iš vidaus užklijuotai plėvelei pavojaus nekelia rūgštūs lietūs ir žiemos-vasaros ciklų temperatūriniai svyravimai.

3.     Plėvelė yra nepasiekiama įsilaužėliui (prieš išdaužiant stiklą, kad patektų į patalpą, įsibrovėlis mėgintų nuplėšti plėvelę)

Prie greitojo reagavimo apsaugos tarnybos pulto prijungta signalizacija – būtina sąlyga, kad skaidri bespalvė plėvelė apsaugotų nuo žaibiško įsiveržimo į patalpas ir aplinkos suniokojimo.

Kontaktai

UAB „AŠA”
Partizanų g. 17, LT-49476, Kaunas

Darbo laikas: I-V 8:00-17:00

Koordinatės navigacijai: 54.918402 23.952654

 

 

Tel.: + 370 37 411566.
Faksas: + 370 37 410820.
Mob. tel.  +370 620 41 726
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Bendraukime:

Profesionalių interneto svetainių kūrimas Viešasis kalbėjimas