Naujai darbo vietai įrengti atitvarą per 10 min. – realus terminas, jeigu pasirinksite stiklų matinimo plėvele technologiją. Greitai, švariai, be triukšmo ir kvapų per dieną apklijuojami dešimtys kvadratinių metrų biurų stiklo pertvarų, lubų ar turėklų. Privalumas dar ir tas, kad ant užklijuotos plėvelės galima daryti dekoratyvinius ar funkcinius įpjovimus, pagyvinančius vienalytį baltumą. Be to, šios įpjovos leidžia stebėti aplinką tam tikrame aukštyje, pvz., darbo vietoje sėdintis žmogus mato, kas yra už pertvaros, o praeinantis anapus - nemato.
Laidus šviesai, higieniškas ir praktiškas stiklų matinimas plėvele plačiai naudojamas lįgoninių operaciniuose blokuose, vaistinėse, kirpyklose, persirengimo ir sanitarinėse patalpose, maisto gamybos įmonėse, sandėliavimo patalpose. Plėvelės danga yra vienalytė, todėl nekaupia savyje riebalų ar kitų nešvarumų ir yra atspari visoms dezinfekcijos priemonėms.
Plačiausiai paplitusi - nepermatoma baltos matinės spalvos plėvelė, maksimaliai laidi šviesai ir tinka prie kiekvieno interjero. Ši plėvelė gaminama maksimalaus plėvelių gamybos pramonėje pločio - 1828 mm.
Puošnesniam įstaigos ar privačiam interjerui stiklo matinimui naudojamos lengvai blizgančios sidabrinio „šerkšno“ plėvelės. Norint pritemdyti patalpas ar stiklo spalvą derinti prie tamsių pilko ar rudo klinkerinių plytų fasado, rekomenduojama klijuoti rudas ar pilkas matines plėveles. Jos suteiks ir daugiau privatumo. Sidabrine matine plėvele stiklai klijuojami tada, kada kai norisi ne tik privatumo, bet būtina ir apsauga nuo saulės karščio, akinimo ar norite pritaikyti stiklo spalvą prie anoduoto aliuminio rėmų arba laikančiųjų konstrukcijų.
Dar viena klientų padiktuota plėvelių panaudojimo sritis - “užgesinti” didelius veidrodinius paviršius ineterjeruose. Kiekvieną judesį persekiojantis atspindys veidrodyje, nuolatinio valymo reikalaujantys riebių pirštų pėdsakai – priežastys paskatinusios mūsų klientus miegamuosiuose ar prieškambario spintose sumontuotus veidrodžius apklijuoti ištisine matine plėvele ar dekoruoti ornamentais.

 

Stiklas prieš matinimo darbus ir po jų:

Stiklų matinimasStiklų matinimas

Stiklų matinimasStiklų matinimas

 

Kontaktai

UAB „AŠA”
Partizanų g. 17, LT-49476, Kaunas

Darbo laikas: I-V 8:00-17:00

Koordinatės navigacijai: 54.918402 23.952654

 

 

Tel.: + 370 37 411566.
Faksas: + 370 37 410820.
Mob. tel.  +370 620 41 726
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Bendraukime:

Profesionalių interneto svetainių kūrimas