Stiklų dekoravimas plėvele

Stiklo dekoravimo plėvele technologija išgyveną renesansą. Veikiausiai taip yra todėl, kad ji neriboja kūrybiškumo, lengvai keičiama ir suteikia patalpai savitumo. Šiuolaikiniuose interjeruose stiklo naudojama ypač daug ir visur, tad, dekoruojant stiklus plėvele,suteisite būstui individualumo, išlaikysite sąsajas su esančia aplinka ar pratęsite spalvinę dermę nuo sienų į kitas plokštumas.


Pats paprasčiausias dekoravimo būdas – spalvotos plėvelės klijavimas. Baldams, pertvaroms, šviestuvams, sieninėms spintoms klijuoti naudojamos skirtingų spalvų, nepermatomos plėvelės. Neretai jos tampa akcentu arba priešingai – susilieja su interjeru ir suteikia patalpai išbaigtumo efektą. Be to, ant viso stiklo ploto užklijuota plėvelė, kaip rodo mūsų patirtis, bent minimaliai apsaugo nuo sužalojimo stiklo dūžio atveju.


Dažniausiai naudojamas stiklo dekoravimo plėvele būdas – įvairiausių raštų ir ornamentų pjaustymas iš plėvelės ir klijavimas ant stiklo. Tereikia norimą raštą nufotografuoti, apdoroti grafinėmis programomis, plėvelę išpjauti kompiuteriniu pjaustytuvu ir užklijuoti ant stiklo – svarbiausia idėja, o visa kita galite patikėti mums. Pjaustyti galima ir pagal architekto ar dizainerio pateiktą raštą ar piešinį.

Stiklai dažniausiai dekoruojami šviesai laidžia balta matine plėvele. Tačiau galite rinktis ir sidabrinio „šerkšno“, rožinę, gelsvos, auksinės, žalsvos ar melsvos spalvos matinę plėvelę bei 50 neskaidrių lipnių plėvelių atspalvių. Dekoruojant stiklus balta matine plėvele, rezultatas yra subtilesnis ir tinka didesniems plotams apipavidalinti. Iš ryškių spalvų neskaidrių plėvelių išpjaustyti ornamentai – ryški  ir ekspresyvi interjero dalis, išsiskirianti kaip originalus akcentas. Stiklo dekoravimas plėvele praturtina interjerą ne tik ornamentais, bet ir sukuria faktūrų žaismą, prislopindamas šaltą stiklo blizgesį.


Dar viena neįprasta galimybė dekoruoti stiklus plėvele – spauda ant plėvelės. Ant plėvelių perkelti gamtos, architektūriniai ar abstraktūs vaizdai tinka slankiojančioms spintų durims bei kitiems stikliniams paviršiams dekoruoti, pavyzdžiui, stiklinei virtuvės sienelei tarp apatinių ir viršutinių spintelių. Tai ne tik gražu, bet ir praktiška: valyti stiklinius paviršius lengviau nei plyteles. 

 

Stikų dekoravimas plėvelealtas mazaStikų dekoravimas plėveleStikų dekoravimas plėveleStikų dekoravimas plėveleStikų dekoravimas plėveleStikų dekoravimas plėveleStikų dekoravimas plėveleStikų dekoravimas plėveleInterjero plėvelėsStikų dekoravimas plėveleStikų dekoravimas plėveleStikų dekoravimas plėveleStiklų dekoravimas plėveleStikų dekoravimas plėveleStikų dekoravimas plėveleStikų dekoravimas plėveleStikų dekoravimas plėveleStikų dekoravimas plėveleStikų dekoravimas plėveleStiklų dekoravimas plėveleStiklų dekoravimas plėveleStiklų dekoravimas plėveleStiklų dekoravimas plėveleStiklų dekoravimas plėveleStiklų dekoravimas plėveleStiklų dekoravimas plėveleStiklų dekoravimas plėveleStiklų dekoravimas plėveleStiklų dekoravimas plėveleStiklų dekoravimas plėveleStiklų dekoravimas plėveleStiklų dekoravimas plėveleStiklų dekoravimas plėveleStiklų dekoravimas plėveleStiklų dekoravimas plėvele

 

 

Kontaktai

UAB „AŠA”
Partizanų g. 17, LT-49476, Kaunas

Darbo laikas: I-V 8:00-17:00

Koordinatės navigacijai: 54.918402 23.952654

 

 

Tel.: + 370 37 411566.
Faksas: + 370 37 410820.
Mob. tel.  +370 620 41 726
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Bendraukime:

Profesionalių interneto svetainių kūrimas Viešasis kalbėjimas