Važiavimas greitkeliais gali būti pavojingas, o ypač jūsų automobilio priekiniam stiklui. Bet dabar siūlome puikių priemonių jam apsaugoti. Tai skaidrios ClearPlex priekinio automobilio stiklo apsauginės plėvelės.ClearPlex suteikiama metų arba 20 000,00 km garantija.

ClearPlexyra pirmoji ir vienintelė optiškai skaidri apsauginė plėvelė automobilių priekiniams stiklams. Patentuotas produktas saugo nuo dažniausiai pasitaikančių pavojų kelyje, ženkliai sumažindamas smulkių įdužimų ir įbrežimų kiekį, išsaugodamas nepriekaištingą stiklo būklę. Su ClearPlex lietus ir sniegas nuo stiklo bus nuvalomi greičiau, todėl pagerės matomumas kelyje. 

ClearPlex – tai naujas požiūris priekinio stiklo laminavimą apsaugine stiklų plėvele. Garantuojame, kad plėvelė neatsilups, nepagels, neatsiras oro burbuliukų ar įtrūkimų. Plėvelė išliks visiškai permatoma viso garantinio laikotarpio metu.  ClearPlex stabilizuoja UV spindulių srautą ir taip sumažina karštį jūsų automobilyje bei prailgina salono apdailos gyvavimo laiką.

ClearPlexplėvelė yra termiškai formuojama ir pritaikoma prie kiekvieno jūsų priekinio stiklo linkio. Tokiu būdu sutvirtinamas ryšys su stiklu ir užtikrinamas optiškas skaidrumas. Priklausomai nuo stiklo, ClearPlex plėvelės užklijavimas gali užtrukti mažiau nei pusvalandį, jeigu tai atlieka profesionalai.

ClearPlexyra pritaikyta atremti visus kelyje sutinkamus skrendančius objektys. Smūgiai, po kurių neapsaugotas stiklas sudūžta, palieka tik nedidelę žymę stikle ir išsaugo visišką optinį skaidrumą. Kaip ir stiklas, ClearPlex yra atspari įbrėžimams ir kasdieniam dėvėjimuisi (taip pat ir stiklo valytuvams).

Garantuojame, kad po stiklo laminavimo plėvele - ClearPlex nenusilups, neįtrūks ir nepagels. Profesionaliai užklijuota, ClearPlex yra absoliučiai nematoma.

Įdomu tai, kad šios plėvelės privalumai išryškėja tuomet, kai reikia ją pašalinti. Vaizdas per priekinį langą bus toks ryškus, tarsi išvažiavus iš naujų automobilių salono. Plėveles rekomanduojama keisti ankstyvą pavasarį, kai pažeme sklindantys saulės spinduliai ypač akina vairuotoją ir reikia maksimalaus skaidrumo.


 

 

Kontaktai

UAB „AŠA”
Partizanų g. 17, LT-49476, Kaunas

Darbo laikas: I-V 8:00-17:00

Koordinatės navigacijai: 54.918402 23.952654

 

 

Tel.: + 370 37 411566.
Faksas: + 370 37 410820.
Mob. tel.  +370 620 41 726
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Bendraukime:

Profesionalių interneto svetainių kūrimas