Pastatų stiklų tonavimas– efektyvi ir greita pagalba nuo nepageidaujamo saulės poveikio – karščio, akinimo ar blukimo. „Aša“ prekiauja amerikietiškomis plėvelėmis SUN-GARD, kurios pasižymi aukščiausio lygio specifikacijomis: puikiai atspindi karštį, tačiau praleidžia šviesos spindulius. Floridoje plėveles gaminančio „Madico Inc“ plėvelių veiksmingumą jau yra išbandę tūkstančiai žmonių. 

Atsižvelgiant į poreikius ir patalpų apšviestumą dienos metu, galite pasirinkti norimą plėvelės šviesos pralaidumo lygį – skaidrias, veidrodinio efekto ar ypač tamsias plėveles. Visos plėvelės veikia šiluminio veidrodžio principu: atspindi šilumą, tačiau praleidžia šviesos spindulius, kad patalpoje esantis žmogus jaustųsi komfortiškai.

Plėvelės tipą galite nesunkiai pasirinkti įvertinę keletą kriterijų:

·         Pastato fasadas. Plėveles galima rinktis įvairių spalvų (pilkšvą, gelsvą, bronzinę, sidabro, aukso, rudą), kurios maksimaliai priderinamos prie pastato išorinės.

·         Patalpų apšviestumas. Atsižvelgus į langų geografinę padėtį, t.y., kiek šviesos patenka į patalpą, parenkama ir tinkamiausio šviesos pralaidumo plėvelė. Rytinėje ar vakarinėje pusėse – didesnio pralaidumo plėvelė, pietuose – tamsesnė plėvelė.

·         Patalpų paskirtis. Įmonės cecho patalpose, kur darbo pobūdis reikalauja intensyvaus vietinio apšvietimo ir stiprios apsaugos nuo akinimo, stiklus galima užtamsinti maksimaliai, tuo tarpu vaiko kambarys ar mokyklos klasė, kur reikia kuo daugiau natūralios šviesos, gali būti klijuojama skaidresne plėvele.

·         Lango padėtis sienoje ar stoge. Jei saulės spinduliai krenta į stiklą stačiu kampu, vadinasi, maksimaliai įšildo ir patalpas,  t.y. jūsų stoglangis veikia kaip saulės baterija, todėl verta rinktis veidrodinio atspindžio tamsią plėvelę.

·         Langų santykis su grindų plotu. Kuo grindų plotas yra mažesnis, tuo šviesesnes plėveles rekomenduojama pasirinkti.

·         Matomumas iš lauko/blizgumas. Jei patalpos savininkas pageidauja, kad jo nematytų iš lauko, jis privalo rinktis tamsesnę ir didesnio blizgumo plėvelę. Veidrodinis efektas rekomenduojamas saulėčiausiose patalpose, tačiau tokia plėvelė saugo privatumą dieną, kuomet patalpoje yra tamsiau nei išorėje. Uždegus lempas vakare ar naktį, privatumo nebelieka.

·         Stiklų skaidrumas. Paveldosauginiuose pastatuose senamiestyje ar parduotuvių vitrinose aktualu, kad stiklas, užklijuotas plėvele, išlaikytų vientisą stilių.  Be to, komercinėse patalpose svarbu, kad vitrinose eksponuojamos prekės matytųsi praeiviams, o apsauga nuo karščio ir blukimo būtų maksimali, todėl rekomenduojamos skaidrios plėvelės.

Mūsų  25 metų patirtis - Jums!

Kontaktai

UAB „AŠA”
Partizanų g. 17, LT-49476, Kaunas

Darbo laikas: I-V 8:00-17:00

Koordinatės navigacijai: 54.918402 23.952654

 

 

Tel.: + 370 37 411566.
Faksas: + 370 37 410820.
Mob. tel.  +370 620 41 726
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Bendraukime:

Profesionalių interneto svetainių kūrimas Viešasis kalbėjimas