Pastatų stiklų tonavimas yar efektyvi ir greitai įrengiama pagalba nuo nepageidaujamo saulės poveikio – karščio, akinimo, blukimo yra SUN-GARD stiklų plėvelės . Įvairių spalvų, kad maksimaliai priderinti prie fasado, įvairių tamsumų, kad patenkinti individualų apšviestumo komforto poreikį , veidrodines ir tik šiek tiek pritamsinančios . Visos jos yra skirtos pagerinti lango stiklo šilumines ir optines savybes, kad patalpose esantis žmogus jaustųsi komfortiškai. Be to – tai efektyvi pasyvaus kondicionavimo priemopnė, nes plėvelė veikmia šiluminio veidrodžio principu ir taupo išlaidas vasarą- kondicionavimui, o žiemą- šildymui. Be to, pastatų stiklų tamsinimas yra efektyvi grindų ir interjero detalių bei baldų apsauga nuo blukimo.
Norint teisingai pasirinkti plėvelę stiklų tamsinimui, reikėtų įvertinti tokius veiksnius, kaip:

  • Pastato fasado spalva- klijavimui SUN-GARD paleteje siūlomos pilkšva, gelsva, bronzinė, sidabro, aukso, ruda plėvelių spalvos.
  • Langų orientacija į saulę. Priklausomai nuo šviesos kiekio, patenkančio į patalpą, parenkama tinkamo šviesos laidumo plėvelė, kad optimaliai sureguliuoti apšviestumą.
  • Patalpų paskirtis. Įmonės cecho patalpų, kur darbo pobūdis reikalauja intensyvaus vietinio apšvietimo ir stiprios apsaugos nuo akinimo, stiklus galima maksimaliai užtamsinti, o vaiko kambarys ar mokyklos klasė, kur reikia kuo daugiau natūralios šviesos.
  • Lango padėtis sienoje / stoge. Jei saulės spinduliai krintą į stiklą stačiu kampu, tai jie atneša ir maksimalų šilumos kiekį, t.y. jūsų stoglangis veikia kaip saulės baterija.
  • Langų santykis su grindų plotu. Kuo jis yra mažesnis, tuo šviesesnes plėveles rekonduojama pasirinkti.
  • Matomumas iš lauko/ blizgumas. Jei patalpos savininkas pageidauja, kad jo nematytų iš lauko, jis privalo rinktis tamsesnę ir didesnio blizgumo plėvelę. NOTA BENE. Veidrodinis efektas, kaip stiklams, tai ir visosm plėvelėms yra iš tos pusės , kur yra daugiau šviesos. T.y. dieną iš lauko nesimato į patalpos vidų, nes joje yra tamsiau dėl užklijuotos plėvelės. Pavyzdžiu parduotuvės apsugos darbuotojo postas, jame darbuotojas sėdėdamas tamsoje stebi vyksmą salėje.
  • Stiklų skaidrumas. Paveldosauginiuose pastatuose senamiestyje ar parduotuvių virtinoms aktualu, kad stiklas, užklijuotas plėvele, išlaikytų tokį pat vaizdą, kaip ir iki klijavimo. Be to, komercinėms patalposm svarbu, kad vitrinose eksponuopjamos prekės matytųsi praeiviams, o apsauga nuo karščio ir blukimo būtų maksimali.

Mūsų  20 metų patirtis-Jums!

Kontaktai

UAB „AŠA”
Partizanų g. 17, LT-49476, Kaunas

Darbo laikas: I-V 8:00-17:00

Koordinatės navigacijai: 54.918402 23.952654

 

 

Tel.: + 370 37 411566.
Faksas: + 370 37 410820.
Mob. tel.  +370 620 41 726
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Bendraukime:

Profesionalių interneto svetainių kūrimas