Automobilių stiklų tamsinimas plėvele – tai paprastas būdas sukurti komfortą Jūsų automobilyje! Užtonavus stiklus plėvele SUN-GARD, Jūs gaunate: 

  • Apsaugą nuo akinimo;
  • Apsaugą nuo blukimo;
  • Apsaugą nuo karščio;
  • Apsaugą nuo sužalojimo;
  • Apsaugą nuo vagystės;
  • Apsaugą nuo žalingo UV poveikio akims ir odai;
  • Daugiau privatumo;
  • Automobilio išvaizdos pokyčius.

 

Tonavimui skirtų automobilinių plėvelių SUN-GARD asortimentas ypač platus, tačiau šiuo metu populiariausia galime drąsiai skelbti charcoal (anglies) atspalvio plėvelę BLACK PEARL, kurios spalva yra panaši į originalų fabrikinį stiklo tonavimą, o šviesos laidumą galima rinktis nuo 5 iki 80 procentų.


Automobilio stiklų tamsinimą optimaliausia atlikti įsigyjant naują automobilį salone, nes pleveles.lt komanda tonuoja stiklus plėvele AUDI, BMW,  LEXUS, NISSAN, SUBARU, TOYOTA, VOLKSWAGEN salonuose. Jau eksploatuotiems automobiliams stiklų tamsinimą plėvele atliekame savo patalpose ar vykstame į dirbtuves, kur yra montuojama automobilio signalizacija. Automobilio stiklo tamsinimo darbai paprastai trunka nuo vienos iki trijų valandų, priklausomai nuo stiklų skaičiaus ir automobilio markės. Šoniniai stiklai yra išimami. Klientui pageidaujant, durelių apmušimai gali būti tik atkeliami, tačiau dėl to gali nukentėti plėvelės užklijavimo kokybė. Tuoj pat po plėvelės klijavimo drąsiai galima varstyti langus, o drėgmės, atsiradusios klijuojant plėvelę, likučiai pasišalina savaime per gamintojo nustatytą laikotarpį.

Pagal LR galiojančius įstatymus, stiklus, esančius už vairuotojo pečių, leidžiama tamsinti be apribojimų, tačiau priekinio stiklo laidumas šviesai turi būti ne mažesnis nei 75 proc., o šoninių – 70 procentų.

Pirkėjai, įsigyjantys plėvelę savarankiškam klijavimui, turėtų žinoti, kad automobilio stiklų tamsinimo plėvelės formavimui svarbu teisinga kryptis, o tamsinimui sugaištas laikas yra atvirkščiai proporcingas plėvelės kainai.

Išsirinkite Jums tinkamiausią stiklų tamsinimo plėvelę, pasinaudodami automobilinių stiklų tamsinimo simuliatoriumi.

 


 

Kontaktai

UAB „AŠA”
Partizanų g. 17, LT-49476, Kaunas

Darbo laikas: I-V 8:00-17:00

Koordinatės navigacijai: 54.918402 23.952654

 

 

Tel.: + 370 37 411566.
Faksas: + 370 37 410820.
Mob. tel.  +370 620 41 726
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Bendraukime:

Profesionalių interneto svetainių kūrimas Viešasis kalbėjimas