Automobilių stiklų tamsinimas plėvele - tai paprastas būdas padidinti komfortą Jūsų automobilyje, nes užtonavus stiklus plėvele SUN-GARD, Jūs gaunate: 

  • Apsaugą nuo akinimo
  • Apsaugą nuo blukimo,
  • Apsaugą nuo karščio,
  • Apsaugą nuo sužalojimo,                                                                                                                                 
  • Apsaugą nuo vagystės
  • Apsaugą nuo plėšimo
  • Apsaugą nuo žalingo UV poveikio akims ir odai.
  • Daugiau privatumo
  • Automobilio išvaizdos patobulinimą
  • Įvaizdžio patobulinimą

SUN-GARD plėvelių automobilių skirtų tonavimui rūšių spektras yra platus, tačiau tapo populiariausiomis ir nusistovėjo tamsinimas CHARCOAL ( anglies ) atspalvio plėvele BLACK PEARL , kurios tonas yra panašus į originalų fabrikinį stiklo tonavimą, o šviesos laidumą galima rinktis nuo 5 iki 80 procentų
Automobilio stiklų tamsinimą optimaliausia atlikti iškart įsigyjant naują automobilį salone, nes mes tonuojame stiklus plėvele AUDI, BMW,  LEXUS, NISSAN, SUBARU, TOYOTA, VOLKSWAGEN salonuose. Jau eksploatuotiems automobiliams stiklų tamsinimą plėvele atliekame savo patalpose ar vykstame į dirbtuves, kur yra montuojama automobilio signalizacija. Pagal LR galiojančius įstatymus, stiklus, esančius už vairuotojo pečių. leidžiama tamsinti be abribojimų, tačiau priekinio laidumas šviesai turi būti ne mažiau 75, o šoninių- ne mažiau 70 proc. Automobilio stiklo tamsinimo darbai paprastai trunka nuo vienos iki trijų valandų, priklausomai nuo stiklų skaičiaus ir automobilio markės. Šoniniai stiklai yra išimami, kartais durelių apmušimai tik atkeliami. Klientui pageidaujant, stiklai gali būti visiškai neišimami, tačiau dėl to gali nukentėti plėvelės užklijavimo kokybė. Tuoj pat po plėvelės klijavimo drąsiai galima varstyti langus, o drėgmės, atsiradusios klijuojant plėvelę, likučiai pasišalina savaime per gamintojo nustatytą laikotarpį.

Pirkėjai, įsigyjantys plėvelę savarankiškam klijavimui turėtų žinoti, kad automobilio stiklų tamsinimo plėvelės formavimui svarbu teisinga kryptis, o tamsinimui sugaištas laikas yra atvirkščiai proporcingas plevelės kainai.

 

Išsirinkite Jums labiausiai tinkančią stiklų tamsinimo plėvelę pasinaudodami automobilinių stiklų tamsinimo simuliatoriumu.


 

Kontaktai

UAB „AŠA”
Partizanų g. 17, LT-49476, Kaunas

Darbo laikas: I-V 8:00-17:00

Koordinatės navigacijai: 54.918402 23.952654

 

 

Tel.: + 370 37 411566.
Faksas: + 370 37 410820.
Mob. tel.  +370 620 41 726
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Bendraukime:

Profesionalių interneto svetainių kūrimas