Langų tamsinimas jau ne tik biurų darbuotojų privilegija. Plėveles vis dažniau renkasi ir privačių namų savininkai bei automobilių vairuotojai. Pagrindiniai langų tamsinimo privalumai:

Atliekame langų tamsinimą automobiliams bei langų tamsinimą pastatams.


Ekonomiškumas. Plėvele užklijuotas stiklas atspindi 99% žalingų ultravioletinių saulės spindulių, patalpoje panaikina nepageidaujamą saulės atspindį nuo poliruotų ir stiklinių paviršių, apsaugo baldus bei interjero detales nuo išblukimo. Plėvele tonuoti stiklai mažina akinantį saulės spindulių poveikį ir stabdo šilumos prasiskverbimą į patalpą ar automobilio saloną. Taip padidėja darbo efektyvumas pastate ar automobilio vairavimo komfortas.
Plėvelės apsaugo pastato vidų nuo nepageidaujamo karščio vasarą (atspindi šilumą) ir taupo šilumą žiemą (nepraleidžia šilumos į lauką).

Saugumas. Mitas, jog tamsiuoju paros metu sudėtinga vairuoti automobilį su plėvele tonuotais stiklais, jau nebe toks gajus, koks buvo prieš keletą metų. Tam nemažai įtakos turi vis daugiau gatvėse važinėjančių naujų automobilių su gamykliniais tonuotais stiklais. Jų šviesos pralaidumas- nuo 15 iki 20%.
Jeigu automobilio stiklas yra tonuotas ne mažiau kaip 15% praleidžiančia šviesą plėvele, vairuojant tiek tamsiu, tiek šviesiu paros metu tai neturi įtakos matomumo kokybei. Be to, plėvelės iki 3 kartų sumažina stiklo skilimo riziką nuo smūgio, o net ir skilus stiklui apsaugo vairuotoją ir keleivius nuo pažirusių šukių.
Privatumas. Plėvelės ne tik taupo jūsų pinigus, bet ir leidžia mėgautis privatumu. Praeiviai ir smalsuoliai tikrai negalės įžiūrėti kas yra pastato ar automobilio viduje. Taip Jūs nuo ilgapirščių pagundos apsaugosite automobilyje paliktus daiktus ar pastate esantį turtą.
Estetinis vaizdas. Plėvele tonuoti stiklai pabrėžia pastato ir automobilio bei jo savininko individualumą ir savitumą, atrodo solidžiau.

Langų stiklų tamsinimas - visada apsimoka!
 

Kontaktai

UAB „AŠA”
Partizanų g. 17, LT-49476, Kaunas

Darbo laikas: I-V 8:00-17:00

Koordinatės navigacijai: 54.918402 23.952654

 

 

Tel.: + 370 37 411566.
Faksas: + 370 37 410820.
Mob. tel.  +370 620 41 726
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Bendraukime:

Profesionalių interneto svetainių kūrimas Viešasis kalbėjimas