Ne kartą esame gavę klausimą, ką daryti, kai pro pietinius namų langus saulė prikaitina patalpas,  tačiau norima atisakyti kondicionavimo sistemos įrengimo. Sprendimas su plėvelių pagalba tikrai yra!

Mūsų asortimente – dar viena patraukli naujiena – JAV gamintojo „Madico Inc“ speciali apsauginė išorinio naudojimo bronzinė veidrodinė plėvelė nuo saulėsSB 35 E PS SR 3 MIL.

Plėvelė gaminama purškiant skystą poliesterį kartu su bronzos dulkėmis ir padengiama dviguba, atsparia įbrėžimams danga. 75 mikronų storio plėvelė ypač patvari ir kartu elastinga. Ši technologija pasižymi maksimaliu šilumos atspindėjimui jau nuo pirmo saulės spindulio sąlyčio su stiklu.

Plėvelė naudojama išorėje, kadangi išorėje vyksta didžiausi temperatūros svyravimai.  Lyginant su kitomis plėvelėmis, 1,5 karto didesnis plėvelės storis užtikrina ne tik didesnį plėvelės ilgaamžiškumą, bet ir aukščiausią atsparumą dilimui. Būtent dėl šių savybių plėvelei suteikiama išskirtinė 10 metų garantija. Užklijuota ant stiklo, plėvelė sumažina akinimą iki 60 procentų, nepraleidžia iki 80 proc. infraraudonųjų spindulių ir yra dvigubai efektyvesnė nei plėvelės, klijuojamos ant stiklo vidinės pusės (patalpoje).

Užklijavus plėvelę, viduje tampavėsiau, komfortiškiau ir  privačiau, nes iš išorės plėvelė turi veidrodinį atspindį. Net jei ir turite įsirengę kondicionavimo sistemą, labai greitai pastebėsite, kad plėvelių dėka sumažėja patalpų kondicionavimo išlaidos.

Plėvelė ypač dažnai naudojama biuruose, tačiau klijuojama ir ant didelių vitrininių individualių namų langų ar balkonų stiklų.

Kontaktai

UAB „AŠA”
Partizanų g. 17, LT-49476, Kaunas

Darbo laikas: I-V 8:00-17:00

Koordinatės navigacijai: 54.918402 23.952654

 

 

Tel.: + 370 37 411566.
Faksas: + 370 37 410820.
Mob. tel.  +370 620 41 726
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Bendraukime:

Profesionalių interneto svetainių kūrimas Viešasis kalbėjimas